Steam Wallet Card 50 USD
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 1,446.90 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 0
Steam wallet kart ya da steam cüzdan kodunuz epin olarak teslim edilir. Bakiyeniz ile her türlü steam oyunlarını satın almak ve oyunlar içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Steam ücretsiz bir programdır. Size online oyun satın alma imkanı sağlar. Ancak özelliği bu kadarla sınırlı değildir. 

Steam özellikle son yıllarda milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir oyun alt yapısıdır. Bu program üzerinden online oyun satın alabilir ve bilgisayarınıza otomatik yüklenen oyunları düzenli güncellemeler ile oynayabilirsiniz.
En sevdiğiniz oyunları kolayca indirebilirsiniz. Steam üzerinden arkadaşlarınızda iletişimde kalabilir, onlarla oyun içerisinde birlikte vakit geçirebilirsiniz. Oyun satın alma işleminizi yaparken Steam Wallet Kart kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Steam Cüzdan Kodu ile sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Steam kart bakiyeniz ile her türlü steam oyunlarını satın almak ve oyunlar içerisinde alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodunuzu Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanmak için tıklayın.


Sitemizde satılan USD Steam Kodlarını TL hesaplarınızda bozdurabilirsiniz. İlk aşamada resimdeki gibi bir dönüşüm kur bilgisi görünür onayladığınızda ise görünen tutar bakiyenize eklenir. 

Not : TL Tutar Döviz kuruna göre farklılık gösterebilir.