Sıkça Sorulan Sorular

C: Sitemiz içerisinde bulunan sağ üst köşedeki “Üye Ol” butonuna tıklayınız. Kullanıcı sözleşmesi kısmını onaylayınız. E-posta adresinizi yazınız. Referans kodunuz var ise ilgili alanı referans kodunuzla doldurunuz. (Örnek Referans Kodu: 4e53ef2196738). Sonraki aşamada e-posta adresinize gönderilen Aktivasyon Kodunu ilgili alana yazınız. İstenilen tüm bilgileri doldurunuz. Üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

C: Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı rakamlar arasında boşluk bırakmadan, eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdığınıza emin olun. İsim ve soy isminizi her harfi büyük olacak şekilde ve isim soy isim aralarında bir boşluk bırakarak kimliğinizde yazdığı tam haliyle yazın. (Örnek: ÖMER FARUK GÜZER). Doğum tarihinizi doğru yazdığınıza emin olun. (Örnek: 27.09.1999) Telefon onayında telefonunuz yanınızda olmalı ve size gönderilen doğrulama kodunu en kısa sürede onaylamalısınız.

C: Satın alma işleminiz sonrasında adınıza fatura kesilmektedir. Bu faturanın kesilmesi, vergi yükümlülüğümüzü tamamlayabilmek için T.C numaranıza ihtiyacımız var. Tüm işlemlerimizi yasal ve kanuna uygun gerçekleştirdiğimiz için yasal zorunluluk olduğu için TC numaranızı talep etmekteyiz. Gizlilik Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi tüm bilgileriniz gizli kalmakta ve hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

C: Siteye giriş yaptıktan sonra görülen “Bakiye Yükle” menüsü içerisinden geçerli ödeme yöntemlerini kullanarak hesabınıza para ekleyebilirsiniz. Ödeme Yöntemleri; 1- Havale, Eft, Kartsız Para Yatırma (Trkpn- Paytr) 2- Kredi Kartı (Moka- Paytr) 3- Ön Ödemeli Kart (Teckcard) 4- Mobil Ödeme (Faturalı ve Ön Ödemeli, Kontörlü Tüm Hatlar) NOT: Havale ve Eft yaparken açıklama kısmına Turkpin Ödeme Numaranızı (6666xxxxx) yazarsanız ödeme anında hesabınıza geçer. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmaz.

C: Turkpin Ödeme Numarası, Havale/Eft kısmından görebileceğiniz kişiye özel bir numaradır. Türkpin Ödeme Numarası “6666” ile başlamaktadır. Bu numara ile ödeme yapan müşterilerin ödeme bildirimi yapmaları gerekmez. Ödemeler hesaplarına anında geçmektedir.

C: Sitemizden krediniz olduğu takdirde anında sipariş verebilirsiniz. 24 saat içerisinde Epinler anında hesabınıza geçer. Gold ve Yüklet siparişlerinizi mesai saatleri (9.00-18:00) içerisinde vermelisiniz. Siparişleriniz 10 dakika içerisinde teslim edilmektedir.

C: Web sitemiz TLS 1.2 ve SSL 3.0 ile korunmaktadır. PCI DSS standartlarına uygun ve tam not almıştır. Tüm verileriniz sistem içerisinde şifrelenerek korunmaktadır ve 3. Parti yazılımlar ve iletişimde veriler şifrelenmektedir. Güvenle alışveriş yapabilmeniz için tüm güvenlik önlemlerini almış bulunuyoruz.

C: Herkesin ilgi alanına uygun ve oynadığı oyunları görebileceği bir düzenek kurarak gereksiz ekran kirliliğini önlemeye çalıştık. Açılır Menü -> Listeleme Ayarları kısmından ilgilendiğiniz oyunların üzerine çift tıklayarak sol menüye geçirip, kaydedebilirsiniz. Sayfayı yenilediğinizde seçtiğiniz oyunlar giriş ekranında görüntülenebilecektir.

C: Oynadığınız oyunun listelerimizde olmaması durumunda sosyal medya hesaplarımızdan veya Whatsapp hattı üzerinden bizimle iletişime geçmelisiniz. En kısa sürede anlaşmamızı sağlayıp ilgilendiğiniz oyunları/ürünleri satış arşivimize ekleyebiliriz.