Frequently asked questions

C: Yukarıda bulunan ÜYE OL linkini tıklayın. Kullanıcı sözleşmesi kısmını onaylayın. Eposta adresinizi yazın. Referans Kodunuz var ise kodu ilgili alana kodu yazınız. Örnk Referans kodu: 4e53ef2196738. Sonraki aşamada eposta adresinize Aktivasyon Kodu Gönderilecek. İlgili Alana Kodu yazın ve devam edin. istenilen bilgileri doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

C: TC kimlik numaranızı boşluksuz ve doğru yazdığınıza emin olun. İsminizi büyük harflerle kimliğinizde yazan şekilde yazmalısınız. "Örn:ÖMER FARUK GÜZER aralarında bir boşluk Kalacak Şekilde yazılmalıdır. Doğum tarihinizi doğru yazdığınıza emin olun. Örn: 27.09.1999 Telefon onayında telefonunuz yanınızda olmalı ve gönderilen kodu en kısa sürede yazmalısınız.

C: Herkesin kendi oynadığı yada ilgili olduğu oyunları görebileceği bir düzenek hazırlayarak gereksiz ekran kirliliğini önlemeye calıştık. Açılır Menü - Listeleme Ayarları den alakalı olduğunuz oyunların üzerine çift tıklayarak sol menüye geçirin ve kaydedin. Seçtiğiniz oyunlar giriş ekranında görünmeye başlayacaktır.

C: Satın alma işlemi yapıldığında adınıza bir fatura kesilmektedir. Bu faturanın kesilebilmesi için yani vergi yükümlülüğümüzü tamamlayabilmek için TC numaranıza ihtiyacımız var. Bu yasal bir zorunluluk olduğu için TC numaranız talep edilmektedir. Bu bilgi, üye olurken Gizlilik Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi, verdiğiniz hiçbir bilgi paylaşılmayacaktır.

C: Siteye giriş yaptıktan sonra görünen "Bakiye Yükle" menüsünden geçerli ödeme yöntemlerini kullanarak hesabınıza para ekleyebilirsiniz. Ödeme Yöntemleri: 1- Havale,Eft, Kartsız Para Yatırma (Trkpn- Paytr ) 2- Kredi kartı (Moka - Paytr ) 3- Ön Ödemeli Kart (Teckcard) 4- Mobil Ödeme ( Faturalı ve Ön Ödemeli, Kontörlü Tüm Hatlar) NOT: Havale ve eft yaparken açıklama kısmına Turkpin Ödeme Numaranızı(6666xxxxx) yazarsanız ödeme anında hesabınıza geçer. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek kalmaz.

C: Turkpin Ödeme Numarası “6666” ile başlıyan ve kişiye özel bir numaradır. Bu numara ile havale ve eft yapan müşteriler ödeme bildirimi yapmazlar. Hesaplarına ödemeler anında geçer. Bu numarayı öğrenmek için Havale-Eft kısmına bakabilirsiniz.

C: Böyle bir durumda yetkilere bildiriniz biz anlaşmamızı sağlayıp en kısa zamanda satış arşivimize ekleriz

C: Sitemizden krediniz olduğu sürece anında sipariş verebilir, 24 saat boyunca Epinlere ulaşabilirsiniz. Gold ve yüklet siparişlerinizi Mesai Saatleri içinde vermelisiniz. Siparişiniz 10 dakika içinde teslim edilmektedir.

C: Websitemiz TLS 1.2 ve SSL 3.0 ile korunmaktadır. PCI DSS standartlarına uygundur ve tam not almıştır. Tüm verileriniz sistemimizde şifrelenerek korunmaktadır ve 3. Parti yazılımlar ile iletişimde veriler şifrelenmektedir. Güvenle alış veriş yapabilmeniz için gerekli tüm önlemler alınmıştır.