Bronze Premium 30 Gün
Stok Adet Fiyat Satın alan
VAR 230.00 TL
* Ürün fiyatlarına KDV dahildir. KDV Oranı: % 20
Knight Online Bronze Premium ESN kodu olarak teslim edilir. Oyun içi avantajlar sağlar

Ürünün toptan alım için indirimli fiyatları mevcuttur.


Knight Online, birden fazla oyuncu tarafından çevrimiçi olarak oynanabilen Mgame Corparation ve Noah System tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Dünyanın her yerinden farklı şirketler tarafından ücretli veya ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. İlk olarak 2002 yılında yayınlanan oyun zamanla gelişerek daha fazla kullanıcıya ulaşabilmiştir. Gelişen grafikler ve oyun içeriği, oyundan alınan zevki arttırmıştır. Eski oyuncular ve yeni başlayanlar için bu değişiklikler heyecan yaratmıştır.Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan Knight Online, en çok oynanan oyunlar listesinde dördüncü sırada yer alıyor.Özellikle Türk oyuncular ilgileniyor ve takip ediyor.

Oyunda oyuncular yüksek puan almayı veya birinci olmayı hedeflememektedir. Oyunun amacı, kullanıcıların gruplar oluşturarak ve birlikte hareket ederek savaşmasıdır. Bu açıdan kendine has bir oyun olduğu söylenebilir. Knight Online, bilgisayarınızda 2 GB`lık yer kaplar. RAM`inizin ise en az 512 MB en çok da 4 GB ram olması gereklidir. Tüm bu bilgiler bilgisayarın işletim sistemine bağlı olarak değişmektedir. Bilgisayarınızın oyunu oynarken donmaması, sık sık oyundan atmaması için bu bilgileri önceden bilmenizde yarar vardır.

Bu ve buna benzer bir çok oyununun ürünlerini Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.www.nttgame.com/knight/tr adresine giderek, bilgilerinizle giriş yapınız. 


knight_online_npoint_yukleme
 
Üst menüden "NPoints" butonuna tıklayınız. 

knight_online_npoint_yukleme_esn_secimi 
Ödeme metodları içerisinden "ESN"seçeneğini işaretleyiniz. 

Sağ taraftaki ilerleme butonuna tıklayınız.. 

Yüklemeniz başarılı.