Ürün Adı Birim Fiyatı Adet Fiyat
25.00 TL 0.00 TL
50.00 TL 0.00 TL
100.00 TL 0.00 TL
250.00 TL 0.00 TL
500.00 TL 0.00 TL
1,000.00 TL 0.00 TL


iTunes; Apple, kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış bir eğlence platformu olarak tanımlanabilir.

iTunes Store; film satın alabileceğiniz, kiralayabileceğiniz, dilediğiniz müziği dinleyebileceğiniz, videolar izleyebileceğiniz, ücretsiz podcastler dinleyebileceğiniz, TV şovlarından, sesli kitaplara pekçok eğlenceli içerik barındıran dijital bir apple mağazasıdır. 

Aynı zamanda iTunes sayesinde sahip olduğunuz Mac, iPhone, iPad ve iPod gibi farklı cihazlar arasında da veri transferinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Apple kullanıcılarına özel olan bu dijital mağazaya Mac cihazlarınızdan kolayca erişebilir, arşivinize göz atabilirsiniz. 

iTunes, favori müziklerinizi indirmenize izin vererek, internetsiz ortamda da dinlemenize fırsat tanır. 

Bu ve buna benzer birçok ürünü Turkpin'den en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile anında satın alabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlamak ve fırsatlardan faydalanmak için hemen tıklayın.Mac veya PC'de Kullanmak İçin:

1. İTunes u açın ve İtunes Store a tıklayın.
2. Kodu Kullan bağlantısına tıklayın.
3. Sizden istendiği zaman makbuzda yazılı kodu girin.İçeriğinizi indirin.Iphone, Ipod touch veya Ipad' inizde kullanmak için:

1. Aygıtınızda iTunes Store, iBooks Store veya App Store'a dokunun.
2. uygulamalar bölümünün sonuna gidin ve Kodu Kullan'a dokunun.
3. Kodu Kullan bağlantısına dokunun.
4. Sizden istendiği zaman makbuzda yazılı kodu girin.
5. İçeriğinizi indirin.

Not : Sitemizde satılan USD kodları amerika dısındaki ülkelerde oluşturulan hesaplar için geçerli değildir Bu kodların kullanımı için Hesabınızı Amerika üzerinde göstermelisiniz