Hakkımızda

Turkpin.com küçük bir internet cafenin yıllar içinde gelişerek epin distribitörlüğü yapan bir eticaret sitesine dönüşmesi hikayesidir.


2002 Yılında internet cafemizin domaini üzerinde ( www.Cafe-s.Com ) 3 oyun ile Online oyun kodu satışlarına başlayan cafemiz 7 sene boyunca bu şekilde hizmet vermiş satışların artması ve daha genel müşteri kitlesine uygun olması amacı ile 2009 Yılında vergi avantajları da göz önünde bulundurularak KKTC üzerinde bir uluslararası firma kurmuş ( Teckcard UŞ178 ) ve www.turkpin.com domainine geçmiştir. 2018 yılında KKTC bölgesindeki yerleşim maliyetleri ve banka problemleri yüzünden Türkiye'ye geri dönmüş, TRKPN BİLİŞİM LTD firması altında satışlarına devam etmek üzere son halini almıştır.


2020 dönemi itibari ile 679 farklı oyunun 1500 den fazla ürün çeşidini satış listesine ekleyerek 1 milyondan fazla müşteri kitlesine ulaşmıştır. Ek olarak ilk mesleğimiz olan internet cafelerden 1200 tanesi ile anlaşarak Türkiye ve birkaç dost ülkede sabit satış noktaları oluşturmuştur.


Üye olan oyuncu ve bayilerimiz satılan ürünleri ( epin kodu, Cd key ) 7/24 anında satın alabilmektedir. Oyun parası ise, anlaşmalı olduğumuz dağıtıcılar tarafından ortalama 10 dakika içinde teslim edilmektedir.

Turkpin.com üyeler arasında level sistemi getirerek satış işlemi arttıkça alınan ürünlerin daha indirimli alınabilmesini sağlamıştır. 

Sitemiz ayrıca sosyal medya kullanıcılarını buluşturan ve İstediği üyeye ya da oyuncuya bağış yapabilen bir altyapı oluşturmuştur. Bu bağışlar  ile de üyelerimizin gelir elde etmesi sağlanmıştır.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri oyuncularımıza ve bayilerimize Canlı Destek ekibimiz her konuda yardım olmaya çalışmaktadır.


Bundan sonra da gerek Whatsapp hattından gerek eposta adresinden 7/24 bilgi alabilirsiniz.