Zula'da Çukur Sezonu Başladı

13.12.2022 14:58

Kaderini Çukur ’da yazmaya hazır mısın? Çukur ’a hayat veren Çukur Mahallesi ’ni şimdi Zula ’da keşfet! Aksiyonun ve çatışmanın eksik olmadığı Çukur ’da tarafını seç, yerini al! Çatılardan, mahallenin kuytu köşelerine ölümcül çatışma Zula Çukur Haritası ’nda oynanmaya devam ediyor.

Bir Ölüm Maçı Haritası olarak tasarlanan Çukur Haritası, Çukur dizisinin çekildiği mahallenin dokusunu, mahalle hissini ve dizinin heyecanını oyuncuya yaşatıyor. Hemen Zula’yı indir, Çukur ’un tehlikeli sokaklarına adımını at! Unutma, bu haritada yalnızca en iyiler hayatta kalacak!

 YENİ SEZON: ÇUKUR

 Çukur ’da devam eden büyük savaş şimdi Zula ’da! Koçova ailesinin deli dolu abisi Cumali Koçovalı (Necip Memili) ve ezeli düşmanı Azer Kurtuluş (Cihangir Ceyhan) Zula Çukur ’da tanıtım videosunda sizin için karşı karşıya geldiler. Türkiye ’de ilk kez Ay Yapım ve Ingame Group iş birliği ile Çukur dizisi televizyondan sonra dijital ortamda hayat buluyor. Bu heyacana şimdi sende katıl, Çukur ‘u Zula ‘da arkadaşlarınla yaşa!

 ÇUKUR HARİTASI ZULA'DA! 

YENİ SEZON: ÇUKUR

YENİ SEZON: ÇUKUR

YENİ SEZON: ÇUKUR

YENİ SEZON: ÇUKUR

3 sezondur televizyonda beğeniyle izlediğiniz Çukur dizisinin çekildiği sokaklarda savaşmaya ne dersiniz? Madbyte Games tarafından geliştirilen Çukur Haritası, en son teknoloji ile en düşük bilgisayarlarda bile üstün performansta çalışmak üzere tasarlandı. Çukur ’un konseptine uygun olarak çatılarda da devam edecek mücadelede aksiyona doyacaksınız. Bir TDM haritası olarak geliştirilen Çukur ’da savaş bu sefer çok çetin geçecek!