Steam En Çok Satanlar (24 - 31 Ocak)

01.02.2023 13:46


Konu oyun satışı olunca hepimizin aklına ilk gelen platform Steam bu haftaki çok satanlarını listeledi. Geçtiğimiz haftanın listesini görmek için buraya tıklayınız.

Oynamaktan bıkmadıklarımız, tekrar tekrar indirdiklerimiz, indirim beklediğimiz nice oyun listede yerini aldı.

Steam Çok Satan Oyunlar Listesi:

  1. EA Sports Fifa 23
  2. Counter-Strike:Global Offensive
  3. Hogwarts Legacy
  4. Red Dead Redemption 2
  5. Watch Dogs: Legion
  6. PUBG: Battlegrounds

EA Sports FIFA 23

Geçtiğimiz hafta üçüncü sırada yer alan FIFA 23 bu hafta ilk sırada bizleri karşılıyor. Yüksek kaliteli görüntüsü ve uzun süreli oyun keyfiyle en fazla tercih edilen oyun olmayı başarmış.

 FIFA 23 kariyerinizi şekillendirebileceğiniz, zorlu mücadelelerde yer alacağınız bu oyunda çok eğleneceğinizi söyleyebiliriz.

Counter Strike: Global Offensive

Geçen haftanın lider oyunu bu hafta yerini FIFA 23’e bırakmış gözüküyor. Savaş oyunlarının en çok tercih edilen oyunu desek yanılmış olmayız. Counter Strike serisinin son oyunu Global Offensive CS severlerin gözdesi olmuş bile.

Büyük bir kitleye hitap eden oyunu daha önce oynamadıysanız tavsiye ederiz.  

Hogwarts Legancy

10 Şubat’ta çıkacak olan oyun ön siparişleriyle en çok satanlar listesine girmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta bulunduğu konumdan 2 sıra yükselen Hogwarts Legancy oyun severleri meraklandırmış gözüküyor.

Red Dead Redemption 2

Geçtiğimiz haftaki sırasını koruyan Red Dead Redemption 2 çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Vahşi Batı, Artur Morgan ve Van der Linde çetesinin hikayesini anlatan görkemli bir onur ve sadakat destanı pek çok seveni, merak edeni sayesinde 4. sırada yer alıyor.

Watch Dogs: Legion

Yakın gelecekte yer alan bu oyunda amacınız Londra’yı kurtarmak. İleri seviye teknolojiden yararlanmalı ve geleceğinizi inşa etmelisiniz. Direniş için insanları örgütlemeli ve görevleri tamamlamalısınız. 26 Ocak’ta çıkış yapan oyun Steam çok satanlar listesinde 5. Sırada yerini almış.

Pubg: Battlegrounds

Hayatta kalan son takım, son kişi olmak için savaşacaksınız. Stratejinin önemini anlayacağımız bu oyunda geçtiğimiz hafta listenin 2. Sırasında yer alırken bu hafta 4 basamak gerilemiş gözüküyor. Takımını kur ve savaşmaya başla!