Pubg Mobile 2.0 güncellemesi yayınlandı.

24.02.2023 10:21
PUBG MOBILE 2.0 Güncellemesi yayınlandı.

Livik Kartlar, 6. Sezon 2. Tur ile Efsane Ödüller ve EVANGELION İşbirliği ile yayında. Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, popüler anime EVANGELION'dan yeni içeriklerin yanı sıra ikonik haritalar PUBG MOBILE simgesine yeni eklemeler içeren yeni bir 2.0 güncellemesi yayınladı.

Livik haritası, yeni, yenilikçi  savaş stratejilerini tanıtmak için geliştirilmiş bir kentsel alan düzeniyle 11 Mayıs'tan itibaren oyunculara açık. Ek olarak, bu güncelleme ile dört kişilik UTV hizmet araçları, Livik ve Aftermath haritaya eklenerek oyuncuların harita üzerinde hızla ileri geri hareket etmesine olanak tanır. Yeni güncelleme ile birlikte, maçın başlangıcında kentsel alanda rastgele sarı renkle gösterilen bir premium malzeme alanı görünecek ve oyuncunun istediği kadar eşya satın almasına izin verecek. Hazine Haritası, Blomster'ın Oyun İçi Futbol Mücadelesi ve ardından haritanın yeni Havayolu üzerinden hızlı bir kaçışla izlenebilen Rastgele Sandıklar gibi mini oyunlar ve öğeler de güncellemelerle birlikte sunuluyor.  Airdrop Sandıkları her maç için belirli bir alanda bulunabilirken, oyuncuların kayıp takım arkadaşlarını canlandırmaları için Livik'in her yerine Çağırma Kuleleri yerleştirildi. Hepsinin altında her an patlayabilecek olan Livik yanardağı var. Oyuncular patlamalardan kaçınarak ve binalara sığınarak volkanın gazabından saklanabilirler. 

Yeni sezon, yeni Royale Pass Ayı ...

Bunlara ek olarak 19 Mayıs'ta PUBG MOBILE'a yeni bir sezon da geliyor! Döngü 2 Sezon 6 için temalı Gözlükler, Paraşüt, Maske ve çok daha fazlasını içeren yeni bir Efsanevi ödül grubu ekleniyor. Altın, Bronz ve Gümüş katmanlarına daha fazla alt katman eklendiğinden, katman sistemi de yeniden ayarlandı.  Yeni Royale Pass Ay temaları ile (11. Ay için Gizli Avcılar) oyuncular iki ödül arasında seçim yapmak için 50. sıraya kadar yükselebilir. Ayrıca mini harita aracılığıyla maçlardaki Görev Geçişi ilerlemesini takip edebilir ve Favori Sandığı ile önceki sezonlardan en sevdikleri ödülleri seçebilirler. Gelecek ayın Royale Pass temalı oyuncak dünyası için ücretsiz bir Royale Pass kuponu ve  sunucu genelindeki Golden Chicken etkinliğine ve  Royale Pass Point bonus etkinliğine katılma şansı da sunulacak.