Metin 2 Yeni Sunucular, Harika Etkinlikler!

17.07.2020 19:09

Savaşa hazırlanın: Çok özel ayarlara sahip yeni sunucular yakında start alacak. Böylesi görülmedi! Sizi rütbe listeleriyle yepyeni Dünya Patronu Etkinliği, kalıcı Çiçek Çocuklar Etkinliği, daha tehlikeli canavarlar ve çok daha fazlası bekliyor.

Sunucu açılışı: Cuma, 17 Temmuz

İşte kapılarını açacak olan sunucular:

Azrail (Batı Avrupa Kümesi)
Polyphemos (Doğu Avrupa Kümesi)
Bagjanamu (TR)
HEDİYE VE DAHA FAZLA GÜVENLİK
Daha fazla güvenlik için, hesabınızı yeni iki faktörlü kimlik doğrulaması ile onaylayabilirsiniz. Ücretsiz Gameforge Authenticator uygulamasını indirin, Gameforge hesap bilgilerinizle giriş yapın ve yeni sunucuda aksiyona başlayın!
Hesaplarını bu şekilde güvenceye alan herkese yeni sunucuda bir hediye vereceğiz. Kimlik doğrulamasından sonra bunu Nesne Market'ten kolayca alabilirsiniz.

ÖZEL ETKİNLİKLER
Yeni sunucularda sizi şu özel ayarlar bekliyor:

Daha güçlü canavarlar: Çoğu canavarın hayat puanı ve hasarı artırıldı. %30 daha fazla hayat puanı ve %20 daha fazla hasar ile sizi terletecekler.
Yang kıtlığı: Bir canavar ganimeti olarak, Yang bombası olmadığı sürece Yang göremezsiniz. Hoşça kal, enflasyon!
Kalıcı Çiçek Çocuklar Etkinliği: Tohum torbalarını toplayın ve filizleri güçlü buff efektleri içeren çiçeklere dönüştürün.
Krallığa özgü drop güçlendirmeleri: Başlangıçta her bir krallık için %25 oranında artan bir eşya dropu geçerlidir ve nüfusun gelişimine bağlı olarak ayarlamalar yapılacaktır. Cesur olan ve seyrek nüfuslu bir krallığa katılanlar ise daha büyük drop güçlendirmeleri bekleyebilir.
Dünya Patronu Etkinliği: Patronu avlayın, devirin ve muhteşem ganimetleri kapın! Dünyaya yapılan ilk baskınlarda patron henüz güç toplamak zorunda ve bu nedenle onu yenmek daha kolaydır - bu yüzden ava ne kadar erken çıkrarsanız, puan toplamak o kadar kolay olacaktır.
EXP Güçlendirmesi: Eğer dünya patronlarını öldürmek istiyorsanız, hazırlıklı olmalısınız - 40. seviyeye kadar normalden 2.5 kat daha hızlı olacaksınız, 41. seviyeden itibaren normalin en az iki katı ve 81. seviyeden 100. seviyeye kadar 1,5 katı EXP alırsınız!
Sezonluk rütbe listeleri: Dünya Patronu etkinliğinde ne kadar iyi sonuç alırsanız, sıralamada o kadar yükselirsiniz - aynı durum loncanız için de geçerlidir. En üst sırada yer alan katılımcıyı her sezon büyük ödüller bekliyor. İpucu: Her krallığın kendi rütbe listesi olduğundan dolayı, daha az rekabet sayesinde daha yüksek bir rütbe kazanma şansınız daha fazladır.
Kaplan Parası Marketi: Dünya Patronu Etkinliği'nde aynı kümedeki tüm sunucualarda harcayabileceğiniz Kaplan Parası toplayabilirsiniz. Diğer karakterlerinizi de güçlendirmek için harika bir fırsat!
DÜNYA PATRONU ETKİNLİĞİ
Dünya patronunlarını bir tarafsız bölgede yenin ve ödülleri kapın! General Outis, Azrail, Ejderha Bekçisi İdall veya Dev Öcü - bu devler cesur oyuncuların tüm ordularına meydan okuyor.

Sizi şunlar bekliyor:
Bir dünya patronu, etkinlik döneminde rastgele bir zamanda belirir. Terör estirdiği bölge hakkında bir sunucu mesajı alırsınız. Bir ödül almak için dünya patronunu yenmelisiniz. Burada verdiğiniz hasar da sayılır.

Eğer karakteriniz gereken minimum zarara ulaşır ve patron da yenilirse, hasar sıralamasındaki konumunuza bağlı olarak ganimet alırsınız. Dikkat: Ödülü alabilmeniz için, patron yenildiğinde aynı haritada olmanız gerekir.

Dünya patronu kaçarsa, hasar sayacı sıfırlanır ve kimse ganimet alamaz - bu yüzden çaba gösterin ve canavarı geri çekilmeden önce devirin!

Ödüller
Dünya patronuna ne kadar çok hasar verirseniz, bu patron için rütbe listesinde o kadar üstte olursunuz. Daha iyi ganimetler ve Metin2 web sitesinde kendiniz ve loncanız için daha iyi bir rütbe için zirveye yükselin!

1. - 10.: Ganimet rütbesi I
- 25.: Ganimet rütbesi II
- 100.: Ganimet rütbesi III
ve üstü, ancak minimum hasar verdiniz: Ganimet rütbesi IV
ÖNEMLİ: Bir sonraki dünya patronu görünmeden önce ödülünüzü etkinlik afişinde almalısınız, aksi takdirde süresi dolar.

Web sitesindeki rütbe listeleri
Dünya patronu rütbe listesindeki sıralamanız için rütbe puanları kazanırsınız. Tüm oyuncuların sıralama puanları Metin2 web sitesinde yayınlanacak ve her gece yarısı güncellenecek - böylece her gün rütbe listesindeki sıranızı görebilirsiniz. Her krallık iki rütbe listesine sahiptir: Biri karakterler, diğeri de loncalar için.

İoucu: Dünya patronu avına mümkün olduğunca erken başlayın, çünkü sunucu açıldıktan kısa bir süre sonra, dünya patronları hala yönünü şaşırmış olur ve bu nedenle daha kolay yenilebilirler - böylece hızlı bir şekilde birkaç puan toplayabilirsiniz.

Kazanacağınız puan, Dünya Patronu Etkinliğinin oyun içi rütbe listesindeki ganimet seviyenize bağlıdır:

Ganimet seviyesi I: 10 Puan
Ganimet seviyesi II: 5 Puan
Ganimet seviyesi III: 2 Puan
Ganimet seviyesi IV: 1 Puan
Aynı zamanda loncanız da web sitesindeki rütbe listesi için bir o kadar puan alacak. Bir oyuncu loncasından ayrılırsa lonca sıralamasında kazanılan puanlar bu loncada kalır. Eğer yeni bir loncaya saygı göstermek istiyorsa tekrar avlanmalı, çünkü sadece bir loncaya katılmak yeni loncaya puan kazandırmaz.
Lonca rütbe listesinden ödül alabilmeniz için ödül dağıtımı esnasında bu loncanın üyesi olmalı ve bu lonca için en az bir puan kazanmış olmalısınız.

Bir sezon 8 hafta sürer. Rütbe listesi ödülleri her bir sezonun sonunda dağıtılır. Her krallığın ilk 25'i ve her krallıktaki loncaların ilk 3'ü ödül alır. Daha fazla bilgi ileride duyurulacaktır.

Yeni sunucularda iyi eğlenceler!
Metin2 Ekibiniz