Işıkları Söndürmeden Oynayacağız

28.02.2023 14:58Korku oyunu sevenlere müjde Paranormal Activity’nin yapımcısından korku dolu oyun geliyor!

Korku filmleri konu olunca ilk sıralarda aklımıza gelecek Paranormal Activity, The Purge ve Ölüm Günün Kutlu Olsun filmlerinin yaratıcı ekibi korku oyunu yayınlamaya hazırlanıyor.

Paranormal Activity çıkışının ardından büyük bir beğeni kazanmış ve ardından seri haline getirilmişti. The Purge bildiğimiz adıyla Arınma Gecesi filmleri de seri olarak çok sevilmişti. Korku filmleri konusunda gayet iddialı olan ekip kendilerini bir de oyun sektöründe deneyecekler.

Şirket kendi içlerinde “Blumhouse Games” olarak isimlendirdikleri bir marka oluşturup, yeni bir korku oyunu ile oyun dünyasına giriş yapacaklarını duyurdu.

Oyunun geliştirici kısmında değil yapım kısmında yer alacaklarını da belirterek düşük bütçeye sahip geliştirici ekiplerle bir araya gelecek.

Blumhouse Games yayınlayacakları oyunlar için her cihazı göz önünde bulunduracak. Oyunlar yalnızca konsol veya bilgisayar olmaksızın mobil platformda da yerini alacak.

 Şimdiden korkuya kapıldığımızı söylesek abartmış olmayız. Işıkları kapatmadan oynayacağımız bu oyunları sabırsızlıkla bekliyoruz.