Zula v1.28 Güncellemesi Yayında

24.02.2023 10:05
v1.28 GÜNCELLEMESİ YAYINDA!

Heyecanla beklenen v1.28 sürümü artık yayında! Birbirinden eğlenceli iki yeni oyun modu, rekabet maçlarında takımınla kolayca sesli konuşabilme imkanı ve yepyeni bir destansı desen serisi ile bu güncellemeye doyamayacaksın!

İKİ YENİ EĞLENCE MODU!

Zula’da yeni bir dönem başlıyor. Birbirinden eğlenceli modlar belli dönemlerde oyuna eklenecek ve klasik modlar dışında da çekişme imkanı bulacaksın. Bu güncelleme ile oyuna iki adet Eğlence Modu ekleniyor: Renk Kapmaca ve Az Mermi Modu. Renk kapmaca modunda sadece belirlenen renklere ulaşan oyuncular hayatta kalacak, az mermi modunda ise her bir merminin ne kadar değerli olduğunu göreceksin.

 
 

REKABET MODUNDA SESLİ SOHBET!

Zula’da takım oyununu artık oyun içindeki sesli sohbet ile zirveye çıkarabileceksin! Rekabet modunda sesli konuşma, v1.28 güncellemesi ile birlikte Zula’da. Takım arkadaşların ile fazladan herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, oyun içinden konuşabileceksin.

YENİ DESTANSI DESEN SERİSİ: GALAKTİK!

Zula’nın 3. destansı serisi Galaktik oyundaki yerini aldı. Bu seride daha önce hiçbir destansı desen serisinde görmediğiniz özellikler var:

  • Galaktik deseni silahınızda takılıyken aldığınız her 3 sayıda deseninin rengi değişiyor.
  • Kill sayacında silahı kim tutuyorsa o oyuncunun oyun içi adını görebilirsin.

 

 
 

HERKES İKİNCİ BİR ŞANSI HAK EDER!

AKS’de herhangi bir aşamada başarısız olunca moralini bozma! “İkinci Şans Bileti” sayesinde bir üst seviyeye geçebileceksin.

GÜVENİLİR OYUNCUNUN GÜVENİLİR RAKİBİ OLUR!

Zula'da "Onaylı Hesap" dönemi başlıyor! Yine çok istediğiniz efsane bir geliştirmeyle karşınızdayız. Artık Zula’da hesabınızı e-posta ve telefon numaranızla onayladığınızda karşınıza sizin gibi onaylı hesabı olan oyuncularla eşleşeceksin. Hem hesabını güvenlik altına alacak hem de kendin gibi güvenilir oyuncular ile karşılaşacaksın!

Zula06
 

ÖZELLEŞTİRME SERİLERİNİ TAMAMLAYAN BONUSLARI KAPIYOR!

Sana fazladan bonus kazandıracak olan özelleştirme serisi v1.28 güncellemesi ile tamamlandı. Bu fazladan bonusa sahip olmak için herhangi bir silaha ait tüm özelleştirme kartlarını tamamlaman gerekiyor.

  • Efsane seriler için %70 XP + %25 ZP
  • Destansı seriler için %98 XP + %56 ZP
  • Diğer seriler için %42 XP + %21 ZP

 

SEVİYE SINIRI 99 OLDU!

Seviye sınırı 99'a çıkarıldı! Artık 50-99 seviye arasındaki oyuncularla Pro 2 sunucunda mücadele edebilirsin. Klan 5 sunucusunu da eklediğimiz güncellemeyle birlikte ayrıca bu sezona özel binlerce Zula Parası kazanma şansı Rekabet Modu'nda!

 
 

HIZLI VE EKONOMİK ZULA PASS!

Daha hızlı bitirebileceğin ve daha ekonomik Zula Pass ile yüzbinlerce Zula Altını değerinde ödüllerin sahibi olacaksın! Sınırsız Eğlence Sezonu Zula Pass'ini keşfetmeye başlayabilirsin.

ZA Kodu Satın Al