PUBG 14.Sezon 14 Temmuz'da Başlıyor...

13.07.2020 20:25
Sezon 13 Royale Pass, 12 Temmuz 2020’de sona erecek. Sezon 13 sona erdikten iki gün sonra yani 14 Temmuz’da PUBG Mobile’ın 14. sezonu başlayacak. 14 Temmuz’da PUBG Mobile oyuncuları yeni Royale Pass’in satın alıp, diğer ilginç ögelerle birlikte kıyafetler de alabilecek.

 
 
 
Sızıntılara göre Royale Pass Sezon 14 teması “Spart the Flame”e dayanıyor. PUBG Mobile’ın yaklaşan yeni sezonu bazı yeni ödüller ve harika silah görünümleri ile birlikte gelecek.

PUBG Mobile, oyuncuları oyunda üst sıralarda çeşitli kıyafetler ve silah görünümleriyle ödüllendirilecek. Sezon 14’te oyuncular Altın, Platin ve Diamond katmanları ile Ace katmanında harika ödüller kazanacaklar.

Altın ve Platin Seviye Ödülü
Altın ve Platin katmanları için katman ödülü olarak kıyafet ve maske verilecek. Altın seviye görevinin tamamlanmasının ardından oyuncular bu maskeyi alacaklar. Bir oyuncu Platin seviyesine ulaşıp seviye görevini tamamladığında ise, seviye ödülü olarak eşsiz bir kıyafet alacak.

Elmas Ödülleri
Sezon 14’te Elmas seviyesine ulaşırsanız, oyunda bir M24 kaplaması alacaksınız. M24, PUBG Mobile’da AWM’den sonra en popüler ikinci keskin nişancı tüfeği durumunda. PUBG Mobile’da henüz M24 kaplaması olmayan birçok oyuncu bulunuyor, oyunda M24 kaplamasını almak için Elmas ligine çıkmalısınız.

As Ödülleri
As katmanı için ödül her zaman üzerinde sezonun sayısı yazılı olan bir paraşüt kaplaması oluyor. PUBG Mobile oyuncuları, PUBG Mobile’ın 14. sezonunda As ligine ulaştıklarında yeni bir kırmızı ve beyaz renklerden oluşan paraşüt alacaklar.

PUBG Mobile Sezon 14 Kıyafet
PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass’inde oyuncular bir de eşsiz bir kıyafet alabilecekler. Efsanevi olan bu kıyafetin PUBG Mobile’da erkek karakterlerde ne kadar iyi göründüğünü yukarıdaki görselden görebilirsiniz.