Fortnite %20’ye Varan Kalıcı İndirimler

15.08.2020 20:42


Fortnite Büyük Düşüşler başladı! PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC ve Mac üzerinden ve belirli ödeme yöntemlerini kullanarak mobil cihazınızla yapacağınız her alışveriş için V-Papel ve gerçek parayla satın alınan fırsatlarda %20’ye varan indirimlerden yararlanın.

Bu bir indirim değildir... Her zaman geçerli olacak yeni indirimli fiyatlarımızdır! Bu indirimleri size sunmaktan heyecan duyuyoruz ve tüm Fortnite oyuncularına duyduğumuz değeri göstermek için yeni yollar aramaya devam edeceğiz. İndirimlerden yararlanmak için yapmanız gerekenler aşağıda.


PC ve Konsol Tasarrufları

Bugünden itibaren PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve Mac üzerinden V-Papel ve gerçek parayla yapacağınız her alışveriş %20’ye kadar indirimli. Hiçbir şey yapmanıza gerek yok!

Mobil Cihazınızda Epıc Doğrudan Ödeme

iOS ve Android üzerinde ödeme yapmak için bugün yeni bir yöntem daha sunuyoruz: Epic Doğrudan Ödeme. Epic Doğrudan Ödeme'yi seçtiğiniz zaman Epic size %20’ye varan ödeme işlem tasarrufları sağlıyor.

Hemen tasarruf etmek için en son Fortnite güncellemesini yakalayın! Süreç şöyle işliyor:

  Epic direct pay on Apple App Store
 Epic direct pay on Google Play Store 
V-Papel ve gerçek para alışverişlerinde en uygun fiyatlardan yararlanmak için Epic Doğrudan Ödeme'yi seçin.
 
Şu an için, Apple ve Google ödeme seçeneklerini kullandığınız zaman Apple ve Google %30 komisyon alıyor ve %20'ye varan indirimler uygulanamıyor. Gelecekte Apple ve Google ödeme komisyonlarını aşağıya çektiği takdirde Epic bu indirimleri size yansıtacak.
 
  
Epic Büyük Düşüşler'den Elde Edilen Kazanç (1.000 V-Papel)
  İndirimli Yeni Fiyat Google Play App Store
ABD Doları 7.99$ + Satış Vergisi 9.99$ + Satış Vergisi 9.99$ + Satış Vergisi
Euro 7.99€ KDV Dahildir 9.99€ KDV 9.99€ KDV
 

Epic Doğrudan Ödeme, çok sayıda ülkeyi ve bölgeyi destekliyor ve liste büyümeye devam ediyor. iOS oyuncuları ve Google Play Store kullanan Android oyuncuları için desteklenen ülkeler ve bölgeler sayfasını ziyaret et.

 Androıd Mağazaları
 

Fortnite’ı Android üzerinden oynuyor fakat alışverişlerinizi Google Play üzerinden yapmıyor musunuz? Hiç sorun değil! V-Papel ve gerçek parayla satın alınan fırsatlar, epicgames.com ve Samsung Galaxy Store üzerinde bulabileceğiniz Epic Games uygulaması sayesinde şimdi %20 indirimli.