0850 303 3 303
Ara:
Zynga
Hakkında1. Zynga Oyun Kartı nedir?


Zynga Oyun Kartı, tüm Zynga oyunlarda kullanabileceğiniz ön ödemeli bir karttır. Oyun içerisinde ilgili alana girdiğinizde kartınızın tutarına karşılık gelen oyun parasına çevirebilirsiniz. Oyun parası ile oyun içerisindeki sanal ürünleri satın alabilirsiniz.

 

2. Kartları hangi oyunlarda kullanabilirim?

Zynga Oyun Kartlarını aşağıdaki oyunlarda kullanabilirsiniz:"
FrontierVille ,
FarmVille ,
FishVille,
Zynga Poker ,
YoVille,
Mafia Wars, ,
Mafia Wars 2,
PetVille,
Café World,
Treasure Isle,
CityVille,
Empires & Allies

3. Zynga Oyun Kartılarını nasıl kullanabilirim?

Zynga Oyun Kartınızı  Epin Ürünlerinden almak için sol menüden oyunu ve orta menüden epin kısmını seçin daha sonra alacağınız ürünün satırındaki ürün adedini girin ve  satın alan kısmına adınızı yazıp onay kutucuğunu işaretleyin öde butonu en alt satırda aktif olacaktır, onada basarak siparişi gerçekleştirin. Epinizi görmek için siparişlerim epin siparişlerim listesinden sipariş numaranızı tıklayın ve içine girin. Ardından oynadığınız Zynga oyunundaki “Game Card” bölümümün girerek 10 haneli PİN kodunuzu sayfadaki kutucuğa giriniz ve “Devam” butonuna basın. Ardından Kartınızın tutarına karşılık gelen sanal oyun parasıyı seçerek onaylayınız. Sanal oyun parası hemen hesabınıza geçecektir.
4. Bir kartı birden çok oyunda kullanabilir miyim?

Her Zynga Oyun Kartını bir kez bir oyunda kullanabilirsiniz. Kartınızdaki PİN kodunuzu oyunun içerisinde ilgili Alana girdikten sonra PİN kodunuz kullanılmış olur ve artık başka bir oyunda kullanılamaz. Eğer birden çok oyun oynuyorsanız her biri için ayrı kart kullanmanız gerekmektedir.

5. Zynga Oyun Kartları ile bir hediye veriliyor mu?

Zynga Oyun Kartları ile beraber ücretsiz olarak bazı oyunlara özel sanal ürün hediye edilmektedir. Hediye sanal ürünlerin listesi aşağıdaki tabloda HEDİYE kolonunda görebilirsiniz

6. Oyun kartları ile ne kadarlık oyun parası alabilirim?

 


 


ÖNEMLİ NOT: Zynga kartların, oyun para birimlerine karşılık gelen değerleri 01.10.2011 tarihi itibari ile geçerlidir. Zynga bu değerleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium