0850 303 3 303
Ara:
ZofKing Zombie Survival
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

ZofKing 7 Günlük Gold Plus

ZofKing 15 Günlük Gold Plus

ZofKing 30 Günlük Gold Plus

ZofKing 1500+150 ZK (ZKredi)

ZofKing 3000+300 ZK (ZKredi)

ZofKing 6000+600 ZK (ZKredi)

ZofKing 15000+1500 ZK (ZKredi)

ZofKing 75000+7500 ZK (ZKredi)Bu oyundaki ürünleri epin kısmından satın alabilirsiniz.


Oyun Hakkında:

Zofking, zombilerin istila etmiş olduğu enfeksiyonun doruk noktasında hayatta kalmış insanların su,yiyecek ve sağlık seti bulmaları gerekiyor ve tabiki unutmadan yoldaşlarınıza hiçbir zaman güvenemeyeceğiniz bir zaman.

Zofking’te onlarca sunucu ve harita bulunmakta. Bunun yanında bir sürü harika modlar, etkinlik günleri ve daha fazlası Zofking ekibi tarafından sürekli geliştirilmekte ve sürekli yapılan güncellemeler ile siz oyunculara sunulmakta.

Kaliteli grafiklere ve gerçekçi bir fizik motoruna sahip Zofking 'de hastalıklara da dikkat etmelisiniz. Zombilerden hasar aldığınız zaman acilen ilaç kullanmanız gerekecek. Bunun yanında yorgunluk ve hastalık gibi etmenler karakterinizi olumsuz etkileyebilmektedir. Önüne geçmek için yine şehir ve kasabalardan bulduğunuz ilaçları kullanmanız gerekiyor.


Yıl 2016… ve Her şey Murphy ile başladı!

New York’un Şehir merkezinde bulunan bir araştırma merkezi, çok yanlış işlere bulaşmıştı. H1N1 adındaki bir virüsü keşfetmişlerdi ve amaçları ölen insanları tekrar eskisi gibi diriltmekti. Önce bunu hayvanlar üzerinde kullanmaya başlamışlardı. Hayvanlarda ters tepkiye yol açan H1N1 virüsü, canlı hayvanları öldürürken, ölü hayvanları diriltmiyordu. Ancak bilim adamları ve asistanları pes etmedi. İnsan denekleri aramak için yola koyuldular. Yapılan anlaşmalar sonucunda hapishaneden Murphy adında bir suçluyu ele geçirdiler. H1N1 virüsünü daha tam keşfetmeden Murphy’i bir zehirle öldürdüler ve virüsü kanına enjekte ettiler. Kısa süre sonra canlanan Murphy, hiçte iyi gözükmüyordu! aniden kalktı ve bilim adamlarına hayvanca saldırdı. Kafalarını kopartıp beyinlerini yedi. Saldırıda Murphy’den bulaşan virüs, bilim adamlarına ve orada bulunan diğer insanları etkiledi ve hepsi ZOMBİ’ye dönüştü. Daha sonra virüs araştırma merkezinden yayılmaya başladı. Önce New York, sonra tüm Amerika! son olarak ise TÜM DÜNYA!

Hayatta kalanlar ise kendilerine güveli bölgeler oluşturdu, silah ve erzak alışverişi yaptı. Ve halen hayatta kalma mücadelesi veriyorlar! eğer sende bu mücadeleye dahil olmak istiyorsan ZofKing’ e katıl!


Oyun Sitesi: http://www.zofking.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium