0850 303 3 303
Ara:
Yulgang 2

Hakkında

Oyun Bilgisi

Toyo Games tarafından Türkiye`de yayınlanmaya başlanacak olan tamamen ücretsiz uzak doğu savaş oyunu Yulgang 2 için son testler tamamlandı. Altan Gördüm`ün seslendirmelerine katıldığı oyuna www.yulgang2.com.tr adresinden kayıt olup indirebilirsiniz. Ayrıca tüm gelişmeleri www.facebook.com/yulgang2turkiye adresinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Oyunun ilklerinden olmak için bu fırsatı kaçırmayın. 

- Gelmiş geçmiş en dinamik görsel yapı
Gelişmiş grafik özellikleri sayesinde oyunculara mükemmel bir PvP deneyimi sunan 
Yulgang 2, bugüne kadar alıştığımız RPG oyunlardan farkını 3 boyutlu karakter görünümleri ve oynanışıyla olsun kolaylıkla hissettiriyor. İçindeki arena modu, moba modu ve klan savaşları sayesinde arkadaşlarınızla vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. 

- Non-target sistemi ile yeteneklerinizi konuşturun
İster hedefe kilitlenerek, isterseniz de hedefsiz yani imleçsiz olarak oynayabileceğiniz Yulgang 2, profesyonelliğe ilk adımlarınızı attırıyor. Turnuva modlarına hazırlık olarak nitelendirebileceğimiz non-target sistemi, bilek gücünü yeteneklerinizle birleştirip mükemmel bir oyun deneyiminin temellerini atıyor. 

- Dev zindanlarda binlerce yaratığa karşı koyun
Korkunç zindanların içinde nelerle karşılaşacağımızı kesinlikle bilmiyoruz. Bir anda Murim`in efsane canavarları ile ya da düşmanlarınız ile karşılaşmanız olasıdır. Bu zindanlardan çıkmanın anahtarı parti halinde girip, sırt sırta dövüşmekten geçiyor.


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium