0850 303 3 303
Ara:
Wolf Team
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


Sitemizde Wolfteam Adında 3 Ayrı Oyun vardır Softnyx şirketinin cashları Cashleri, Softnyx Cash adı altında satılmakta Aeira şirketinin cashları aeria puans seklinde, Joy game adı altında joy para epinleri  satılmaktadır. Kaç Cash almak isterseniz ilgili Epin kuponunu satın alarak sitesinden etkinleştirebilirsiniz.www.joygame.com sitesinden girş yapıyorsanız Joy Para, www.softnyx.net sitesinden giriş yapıyorsanız Softnyx Cash, www.aeriagames.com giriş yapıyorsanız Aeria Points almalısınız. 

Softnyx Cash  ürünleri:

3.000 Softnyx Cash
5.000 Softnyx Cash
10.000 Softnyx Cash
20.000 Softnyx Cash
30.000 Softnyx Cash
50.000 Softnyx Cash

Aeria Points ürünleri:

Aeria Points - 625
Aeria Points - 1250
Aeria Points - 2500
Aeria Points - 3750
Aeria Points - 6250

Joy Para Ürünleri:

10.000 Joy Para >>>   3850  Wolfteam Nakit Oyun Parası
20.000 Joy Para >>>  8000  Wolfteam Nakit Oyun Parası
30.000 Joy Para >>> 12250  Wolfteam Nakit Oyun Parası

Oyun Hakkında Bilgi:


Counter Strike'in tahtını alacak oyun belli oldu.

FPS tipi olan bu oyunda aynı Counter Strike daki gibi rakibinizi saf dışı bırakmaya çalışıyorsunuz, ancak..!
Bu sefer Counter - Terrorist'e karşı kapışmıyor.
İnsanlara - Kurt Adamlar..

WOLFTEAM de 4 tip oyun var.
BASE CAPTURE MODE (üs ele geçirme)
TEAM DEATH MATCH MODE (takım kapışması) : Her düşman öldürme 1 puan takımınıza ekler, hedef puana ulaşan oyunu kazanır.
BOMB PLANT MODE: Counter Strike'daki Bomba koy, yok et ya da bombayı imha et.
HUMAN VS. WOLF MODE: İnsanlara Kurtlar! Her 2 takım da oyun içinde 3'e basarak kurda dönüşebilirken HUMAN vs. WOLF da sadece kurtlara insanlar kapışıyor. (Oyunda Kurtsan kurtsun, değiştiremiyorsun)

Kurtlara insanların inanılmaz taktik mücadelesi oluyor. Çünkü süre bittiğinde kimin en fazla bayrağı var ise turu o kazanıyor. (Son saniyelerde geçen taktik mücadelesini tahmin ediyorsunuzdur)

Oyunda insan olarak türlü silahlarınız var ama oyunda ağzınızın suyunu akıtacak olan aksiyon Kurt Adam olup "duvardan" giderek rakibinizin üstüne atlayıp onu altetmenin zevkine varmak olacaktır. (bkz. yukarıdaki video, ghost'un kabiliyeti)

Kurt Adamların Ghost (Hayalet) tipi karakteri 2sn. hareketsiz kaldığı vurulana ya da hareket edene kadar görünmez oluyor. Oyundaki insan olarak oynayan oyuncuların paranoyaklığını siz düşünün artık!

Aynı şekilde duvarda da asılı kalarak görünmez olmanız mümkün. Hayaletler görünmez olsa da olduça zayıf zırhları sebebiyle kolay avlanabiliyor, ancak biraz yavaş olsa da normalde ortalama 200 olan HP (yaşam enerjisi) Guardian tipi kurtta 800 + 150 HP (yaşam enerjisi) oluyor ve sağ mouse ile kapandığında kurşunlar çok az hasar veriyor. Bizler şimdiden diyoruz!

Bu oyun çok ses getirecek. Biran önce WolfTeam'i yükleyin ve bu eğlenceye ortak olun!! 

Not: Joygame kuponlarının verdiği oyun içi ürün miktarları değişiklik gösterebilir. Sitemizdeki Bilgiler Joygame sitesinden belli aralıklarla güncellenmektedir.

Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:
http://wolfteam.softnyx.net/
           http://wolfteam.aeriagames.com/


Etiketler: Wolfteam Online Oyunu - Ücretsiz (MMOFPS) Massively Multiplayer Online First Person Shooter Oyunu. F2P Ücretsiz İndirilen Wolfteam FPS Oyunu

Cold Hack özellikleri
Inventory Hack Ghost Hack Wallhack Aimbot Fly Hack ESP Box ESP No Fog No Recoil No Spread No Fall Damage No Clip Anti gravity Instant Respawn Respawn where died Infinite Ammo Speedhack Jump Hack Teleport Hack Rapid Fire Perfect Ms 2500 WP Hack Anti HWID Ban Game Mode Hack 3rd Person View Wolf Hack Swear Hack God Mode Remote Kill Character Hack Damage Hack No Death Count Supports Windows XP x86, Windows Vista x86/x64, Windows 7 x86/x64, Windows 8 x86/x64 Supports Softnyx\'s WolfTeam (WIS), Joygame WolfTeam Turkey (WTS), Joygame WolfTeam Arab (WAS), Softnyx\'s WolfTeam Latino (WLS) and Softnyx\'s WolfTeam Brasil (WPS)
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri