0850 303 3 303
Ara:
Warhammer EU
Hakkında


Sitemizde Satılan ürünler:

Oyun Hakkında Bilgi:

 Kaos içindeki bir imparatorlukKaos salgını yayılmaya başladığında herkes bunu istenmeyen ziyaretçileri uzak tutmak için yapılan bir şey diye düşündü. Fakat salgın Altdorf sokaklarında görüldüğünde herşey bir anda değişti. İmparatorluk ilk karantina emirlerini çıkardığında salgın çoktan bir çok yere yayılmıştı. İmparatorluk doktorları sabah akşam çalışmasına rağmen salgına bir çare bulamamaktaydılar.

Kaos salgını mağdurlarında ilk önce yorgunluk ardından ağrılar, aşırı halsizlik ve büyük miktarda su ihtiyacı görülüyordu. Mide bulantısı ve kusma takip ediyordu bunları, fakat hastalıgın son safhasına varması yaklaşık bir ay alıyordu. İşte o zaman hastalığın en kötü etkileri görülmeye başlıyordu. Hastalanan talihsiz ruhlar 3-4 hafta sonra gördükleri her canlıya saldıran şeytani kaos mutantlarına dönüşüyorlardı. Hastalıktan kurtulmayı başaran az sayıdaki insanda bu yaratıklara kurban gidiyordu.

Geçen her ayla ölü sayısı artıyordu. Karantina ve sıkı yönetim hastalıgı yavaşlatamıyor, imparatorluk şehirlerinde panik yaşanıyordu. Hastalık kapmış şehirlerin muhafızları mutantlarla savaşırken, şehir duvarları savunmasız kalıyodu. Haydutlar diledikleri gibi yağmalıyor, yakıyor ve öldürüyorlardı. Bunun gibi bir trajedi imparatorlukta daha önce hiç görülmemişti, fakat kaos salgını sadece daha büyük bir kötülüğün habercisiydi.

Oyunun içinden görüntüler:Oyunun Sitesi:
http://www.warhammeronline.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium