0850 303 3 303
Ara:
Vindictus
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

€5 - NX 5,000

€10 - NX 10,000

€20 - NX 20,000

€30 - NX 30,000

€50 - NX 50,000


Kod Nasıl Kullanılır:

1- https://billing.nexon.net/PurchaseNX giriş yapın.
2- Purchase NX linkinden XOLLA More Methods logosunu tıklayın.
3- Almak istediğiniz ürünü seçin ve Continue linkini tıklayın.
4- Açılan sayfadan Show More Methods kısmına girin.
5- Teckcard logosunu tıklayın.
6- Açılan sayfadan elinizde hangi para birimine ait (TRY-USD-EUR) kod varsa onu seçin ve Eposta adresinizi yazın.
7- Pay now linkini tıklayın. İşleme Contuniune diyerek devam edin. Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, bekleyin.
8- Açılan sayfadan Kod bölümüne Aldığınız kodu yazın, Sözleşme kutucuğunu işaretleyin ve Kontrol Et butonunu tıklayın. 
9- Kartınızdaki bakiye yetiyorsa işlemi tamamla butonu çıkar. Bunu tıklayarak işlemi tamamlayın. Bakiye yetmiyorsa 2.ci kod gireceğiniz alan çıkar. Tutarı tamamlayana kadar istediğiniz kadar kod girebilirsiniz. İyi oyunlar.

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyundaki görsellik muhteşemti. Zindanlar (dungeon) oldukça fazlaydı. Devasa ch (kanal) sayısını görünce şok olabilirsiniz. Party sistemi ile oyunun en az iki kat daha zevkli olabileceğine kesin gözüyle bakıyorum. İşte burada türkiye ve server harici ülkelerden katılan oyuncular için bir sorun yaşanıyor. Çünkü, ip yönlendirme ile giriş yaptığımız için party sistemiyle bir zindana giriş yaptığınızda muhtemel bir lag ile karşılaşmanız, kaçınılmaz oluyor. İnternet bağlantımın yavaş olmasından dolayı bu olaydan fazlasıyla etkilendiğim için oyunun en zevkli yönünü bulmaya çalıştım.

Benim için balık tutma olayı harikaydı. Metin2′ ye kısayla kat kat daha fazla görsellik ve ses kalitesi üstünlüğünü hissettim. Büyük balıklardan yakalamak amacıyla oyunu açık bırakıp , saatlerce teknenizde bekleyin. Bu arada irili ufaklı balıklar yakalayın.Zıpkınla balık avlamanın keyfine varın. Ayrıca çıkan sandıkları açıp, değerli malzemeler kazanabiliyorsunuz.

Üstüne basa basa söylüyorum. Oyun içi gösterlik muhteşemti. (kostüm bolluğu, efektler ve bir çok alanda). Street fighter’ daki gibi adam kapma özelliğini (kafa at, diz vur, fırlat), skill görüntülerindeki muazzam üstünlüğü Vindictus Online sayesinde (Kuzey Kore Yapımı) yaşadım. Bu oyunu görsel açıdan anlatmak için aşağıdaki galeri yeterli olmayacaktır. Mızrak fırlatma, zincirle yakalama… diğer mmorgp oyunlarda göremediğiniz özelliklere sahipti. Zamanınız varsa, mmorpg tarzı oyun seviyorsanız, kesinlikle deneyiniz.

Karakterleri tanıtmak için şuan yeterli zamanı bulamadım. Bu yazıda ele aldığımız konular; vindictus online tanıtım, vindictus online oyuna giriş,vindictus online ip yönlendirme oldu. Gelecek günlerde enine boyuna araştırıp sizlerle paylaşacağım.


Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:  http://vindictus.nexon.net/


2012 Turkpin Online Oyun Servisleri