0850 303 3 303
Ara:
Vindictus
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Nexon firmasına ait olan bu oyunda 5.000 NX, 10.000 NX , 30.000 NX  yükle kısmından yükletebilirsiniz.
Ayrıca Gold 2 ve Gold 3 kısmından Oyun parası satın alabilirsiniz. 

Oyun parası olarak minimum 10m alabilirsiniz. Aldığınız ürün 1-12 saat  içinde mail kutunuza gönderilmektedir. 

Oyun Hakkında Bilgi:

Oyundaki görsellik muhteşemti. Zindanlar (dungeon) oldukça fazlaydı. Devasa ch (kanal) sayısını görünce şok olabilirsiniz. Party sistemi ile oyunun en az iki kat daha zevkli olabileceğine kesin gözüyle bakıyorum. İşte burada türkiye ve server harici ülkelerden katılan oyuncular için bir sorun yaşanıyor. Çünkü, ip yönlendirme ile giriş yaptığımız için party sistemiyle bir zindana giriş yaptığınızda muhtemel bir lag ile karşılaşmanız, kaçınılmaz oluyor. İnternet bağlantımın yavaş olmasından dolayı bu olaydan fazlasıyla etkilendiğim için oyunun en zevkli yönünü bulmaya çalıştım.

Benim için balık tutma olayı harikaydı. Metin2′ ye kısayla kat kat daha fazla görsellik ve ses kalitesi üstünlüğünü hissettim. Büyük balıklardan yakalamak amacıyla oyunu açık bırakıp , saatlerce teknenizde bekleyin. Bu arada irili ufaklı balıklar yakalayın.Zıpkınla balık avlamanın keyfine varın. Ayrıca çıkan sandıkları açıp, değerli malzemeler kazanabiliyorsunuz.

Üstüne basa basa söylüyorum. Oyun içi gösterlik muhteşemti. (kostüm bolluğu, efektler ve bir çok alanda). Street fighter’ daki gibi adam kapma özelliğini (kafa at, diz vur, fırlat), skill görüntülerindeki muazzam üstünlüğü Vindictus Online sayesinde (Kuzey Kore Yapımı) yaşadım. Bu oyunu görsel açıdan anlatmak için aşağıdaki galeri yeterli olmayacaktır. Mızrak fırlatma, zincirle yakalama… diğer mmorgp oyunlarda göremediğiniz özelliklere sahipti. Zamanınız varsa, mmorpg tarzı oyun seviyorsanız, kesinlikle deneyiniz.

Karakterleri tanıtmak için şuan yeterli zamanı bulamadım. Bu yazıda ele aldığımız konular; vindictus online tanıtım, vindictus online oyuna giriş,vindictus online ip yönlendirme oldu. Gelecek günlerde enine boyuna araştırıp sizlerle paylaşacağım.


Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:  http://vindictus.nexon.net/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium