0850 303 3 303
Ara:
Travian Kingdoms

Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


MangırKart 25 TL 250 Altın
MangırKart 50 TL 600 Altın
MangırKart 125 TL 1600 Altın

Travian 30 Altın
Travian 100 Altın + 20 Altın
Travian 250 Altın + 50 Altın
Travian 600 Altın + 100 Altın
Travian 1600 Altın + 200 AltınOyun Hakkında Bilgi:

Efsane savaş/strateji oyunu Travian'ın geliştirilmiş görsel ve içeriğe sahip yeni versiyonu olan Travian Kingdoms, keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız topraklara korkusuz savaşçıları davet ediyor. Yayın hakları Travian Games'te bulunan Travian Kingdoms, Legend versiyonunda olduğu gibi tarayıcı üzerinden oynanmakta. Yakında mobil versiyonu da çıkacak olan oyun tamamne Türkçe arayüze sahip.
 
Galyalı, Cermen ve Romalı olmak üzere 3 farklı halk seçeneği sunan oyunda her halkın kendine has birim, bina ve özellikleri bulunuyor. Haydutlar tarafından saldırıya uğrayan küçük bir köye yardım ederek başladığınız oyunda, bu köydeki insanlara yönetici olarak oyuna devam ediyorsunuz. Çevrenizdeki orman, tarla, dağ ve toprak alanlardan odun, taş, kil ve yiyecek üreterek köyünüze çeşitli bina yapıp birimler üretiyor, sahip olduğunuz birim ve sivil halkın refahını arttırmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz.
 
Haydutların ve diğer oyuncuların saldırılarından korunmak için sur, savunma araçları ve askerler üretebildiğiniz gibi, haydutların saklandıkları alanlara ve çevrenizdeki tehlike yaratan oyunculara saldırılar düzenlemek için akıncı birlikler de üretebiliyorsunuz.
 

Oyunun İçinden Görüntüler:

Oyun Sitesi: https://www.kingdoms.com/tr/


Etiketler: Travian Kingdoms
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium