0850 303 3 303
Ara:
The Crims
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler

30 credits
50 credits
100 credits
200 credits

Yüklet Kısmından Sipariş Geçebilirsiniz 

Oyun Hakkında Bilgi:

İnternet bağlantınız varsa ve tarayıcınızda bir sorun yoksa tavsiye edebileceğimiz en güzel ve en aksiyonlu “online oyun”lardan biride “The Crims” dir. Text tabanlı bir oyun olan “The Crims”, 30 ülkeye özgü site dili ile ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Bu ülkelerden biri de Türkiye. Uluslar arası “The Crims Top 10” de ilk beşte bir Türk yer almaktadır. “H2oGroups” adı ile oyunda büyük başarılara imza atmış biridir.

Oyunda yer altı suç dünyasında geçmektedir. Seçebileceğiniz karakterler arasında Hırsız, Gangster, İş Adamı, Tetikçi gibi türler bulunmaktadır. Yapacağınız üyelik işleminden sonra oyunun en önemli kararlarından biri olan karakter seçiminizi yaparsınız. Size tavsiyemiz “İş Adamı” olmaktır.Oyun içerisindeki sıralama kazandığını saygınlığa göre yapılır. Bu sıralama da ne işe yarar diye soranlarınız varsa soru işaretlerini silelim hemen akıllarından. Sıralamada belirli süreler aralığında; birinciye 400$, ikinciye 300$ ve üçüncüye 100$ dolar para ödeniyor. Bu paralar oyun parası falan değildir. Tamamen reel dünyada geçerli olan para birimleridir. Sanırım iştah kabartan bir oyun “The Crims”. Oyun içerisinde, oyuna dâhil olmuş her ülkenin dil için ayrı bir sohbet meydanı bulunmaktadır. Meydanda diğer oyuncularla tanışıp ortak çalışmalar için çete kurulabilmektedir.

Oyundaki saygınlık puanının belirlenmesi için; zekânızın, gücünüzün ve karizmanızın çok büyük etkisi olacaktır. Elbette tüm bunlara ek olarak bir suçlunun en büyük ayrıcalığı sahip olduğu para, silah ve gayrimenkullerdir. Fabrika alarak üretim yapabilir, disko veya bar alarak ya da toptan fabrikada üretilen malları satabilirsiniz. Gayrimenkuller ne kadar zeki olduğunuzu belirler.

Sanal dünyanın suç kralı olmak isterseniz oyununuz “The Crims” sizi bekliyor olacak.

Herkese iyi eğlenceler…

Oyun İçinden Görüntüler:

 
 
 
 
 

Sitesi: 
www.thecrims.com


Etiketler:
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri