0850 303 3 303
Ara:
TeckCard
Hakkında

TeckCard Nedir?

TeckCard, internette alışveriş ya da hizmet satın almada kullanılan bir ön ödeme kartıdır.

Binlerce satış noktalarından temin edebileceğiniz bu kartlar, 10 - 20 - 50 TL ve 100 TL değerindedir. Bu kartlar ile internette hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde istediğiniz ürünü ve hizmeti satın alabileceksiniz.

Satın aldığınız TeckCard’ın arkasındaki PİN kodunu alışveriş sitesinde ödeme bölümünde açılan pencerede istenen yere girip onaylayarak işlemi tamamlayabileceksiniz.

Bu kartı kullanmak için tamı tamına denk getirip harcamanız gerekmemektedir. Satın alma miktarı, kart bakiyesinden kesilir ve kart bakiyesinde kalan tutar başka bir alışveriş yapmak için kullanılabilir. 

TeckCard yakında birçok oyun, arkadaşlık, hizmet ve alışveriş sitesinde ödeme yöntemi olarak kabul edilecek. 

TeckCard 16 Sayı ve 3 Harften oluşan Bir üründür. İnternet üzerinde teckcard simgesini gördüğünüz her yerde alışveriş yapmanızı sağlar. Kartlar 5, 10, 20, 50, ve 100 USD yada EUR yada TL olarak Fiziksel yani kazı kullan kartları şeklindede veya internet üzerinden e-pin şeklinde bulunabilir. 

       Genel olarak internet üzerinden bayi sistemi ile dağıtılan bu kartlar Aynı cebinizdeki nakit para gibidir. Almak isteğiniz ürünü kart bakiyesi kurtarıyorsa ürün fiyatı içinden düşer kalan miktar kartta saklanır. Eğer almak istediğiniz ürün fiyatı kart bakiyesinden fazla ise sistem sizden ikinci bir teckcard isteyecek ve eksik tutarı ikinci karttan çekecektir.

      Yani tek bir kart ile kart bakiyesi sıfırlanana kadar farklı farklı satıcılardan ürün alabilir, Tek bir ürün için ürün fiyatını karşılayacak kadarda ayrı ayrı teckcard kullanabilirsiniz.

Teckcard geçerli olan oyunlarımız:


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri