0850 303 3 303
Ara:
Super MNC

Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


  400 G1 Credits
  800 G1 Credits
1200 G1 Credits


Oyun Hakkında Bilgi: 

Uber Enteirnament tarafından Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen Super MNC, Gamerfirst tarafından yayınlanan keyifli bir MMOTPS oyunudur. Tam adı Super Monday Night Combat olan oyun ilk olarak 2010 yılında Xbox kullanıcılarının hizmetini sunulmuştu. Gelen olumlu tepkilerin ardından 2011 yılı içerisinde PC versiyonunu duyuran Super MNC, geliştirici Uber Enteirnament‘in yayıncılığında bir süre yoluna devam ettikten sonra Microsoft Games Studios ve Gamersfirst gibi yayıncılarla farklı bölgelerde hizmet vermeye devam etti.


Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlayan oyunun özellikle Avrupa’da hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunuyor. Level sisteminin kullanıldığı Super MNC‘de öldürdüğünüz rakiplerden ve kazandığınız maçlardan elde ettiğiniz tecrübe puanları sayesinde seviyenizi arttırıyorsunuz. Eğlenceli grafikleri ve akıcı oynanışıyla beğeni toplayan Super MNC‘de Super Crossfire, Turbocross, Superblitz ve Training olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunmakta.


Benzersiz özelliklere sahip 6 farklı karakterden birini seçebildiğiniz oyunda ırk ayrımı bulunmuyor. Belirli seviyelere ulaştığınızda ise kilitli olan karakterleri aktif hale getirip kullanabiliyorsunuz. Combatgirl, gunner, karl, cheston ve wascot Super MNC‘de ki karizmatik karakterlerden sadece bir kaçı.


Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: https://www.gamersfirst.com/games/index.php?gameID=25


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium