0850 303 3 303
Ara:
SpaceInvasion
Hakkında

Sitemizde satılan ürünler:

Sitemizde Bigpoint epinleri satılmaktadır. 

Oyun Hakkında Bilgi:

Evrenin hükümdarı sen ol! SpaceInvasion strateji oyununda, kende uzay süper gücünün komutanı olacaksın. Etrafa dağılacaksın, keşif edilmemiş gezegenleri ele geçirip, üstünde koloni kurup, hammadde elle geçireceksin.

Bu strateji oyununda kendine bir sanayi altyapısı kur ve bunları korumak için savunma önlemleri al. Bunu yapman gerekecek, çünkü SpaceInvasion düşmanlarla dolu, herkes senin sırtından zengin olmak istiyecek. Ağır çalışarak elde ettiğine saldırmalarına izin verme ve bunu strateji oyunu Spaceİnvasion'da sadece üs kurarak yapabilirsin; yoksa uzayın derinliklerinde bir hiç olursun.

Spaceİnvasion'da ya tek başına uzay savaşlarınla baş etmeye çalış veya başkalarınla büyük bir ittifaka gir. Nasıl karar verirsen fark etmez, bu strateji oyununda önemli olan stratejik bir savaş yönetimi geliştirmek ve böylece güçlü bir Fleet-Amiralı olmak. Teknik oyuncaklar, sana rakiplerin hakkında önemli bilgiler verecektir ve sen bunları strateji oyunu Spaceİnvasion'da mutlaka kendi çıkarların için kullanacaksın. Silah fabrikasıda seni birkaç süprizle bekliyor, yüksek teknoloji muharebe filoları gibi mesela. Evreni daha uzun ustasından mahrum etme. Evreni daha uzun ustasından mahrum etme. Gel ve Spaceİnvasionda uçmaya başla.


Oyunun içinden görüntüler:

 

Sitesi:
http://www.spaceinvasion.info/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium