0850 303 3 303
Ara:
Runes Of Magic
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

ROM - Paket 1
Bu ESN kodu ile Cengaver, Zanaat ve Kaşif paketleri alınabilir.

ROM - Paket 2
Bu ESN kodu ile Macera, Öncü ve Yetenek paketleri alınabilir

ROM - Elmas Paketi
Seçilen karakterin bulunduğu hesaba Elmas ekler

Sitemizde Runes Of Magic oyununun yabancı serverlarında Gold satışları mevcuttur. Yeni açılan türkiye serverında ise promasyon olarak evcil hayvan nick rezervasyon kodları promasyon olarak dağıtılmaya başlamıştır.

İsim Rezervasyon ESN'leri oyuncuların Beta karakterlerinin isimlerini sonsuza kadar korumalarını ve sınırlı bir süre için verilen özel bir evcil hayvana sahip olmalarını sağlıyor (3 evcil hayvan arasından dilediginizi secin ) Oyunumuzun başlangıcından önce, sınırlı bir süre için satışa sunulacak bu ürüne sitemizin EPin Kısmından gördüğünüz sembolik ücret karşılığında sahip olabilirsiniz..

Oyun Hakkında Bilgi:

Uzun zamanlar önce, Ayvenas isimli genç ve meraklı bir tanrı, kendi dünyasını yaratmaya karar verdi. Bu amaçla, tanrılar dilinde yazılmış olan yaratılış kitabında yeni bir bölüm açıldı. Bu bölümün adı sonradan ‘Taborea’ olarak bilindi. Ayvenas, Taborea üzerinde uçsuz bucaksız ovalar ve yem yeşil tarlalar yarattı. Masmavi gökyüzü ve nazikce fısıldayan bir rüzgar tüm yeryüzünü kapladı. Göz alabildiğince uzanan dağlardan, kapkaranlık denizlere kadar Taborea’nın her köşesinden hayat fışkırdı. Böylece İnsanoğluğunun Taborea’daki macerası başladı…

Tanrı ve Evlatları

Ayvenas henüz genç bir tanrıydı ve tecrübesizdi. Bu yüzden ilk yarattığı insanlar bir çok sorunla karşılaştı. Bir çoğu açlıktan ve hastalıktan yokoldu. Geri kalanlar Ayvenas’a yardım için haykırdılar. Bunun üzerine Ayvenas tanrıların lisanında taş tabletler üzerine yazıtlar yaratıp Taborea’nın her bir köşesine dağıttı ve insanoğluna ‘Eğer bu yazıtları bulursanız, kaderinizi kendi ellerinize alabilirsiniz’ mesajını verdi. Bunun üzerine Taborea üzerindeki insanlar, kendi dillerinde ‘Rune’ olarak adlandırdıkları yazıtları toplamaya koyuldular. Ancak bu yarış kısa zamanda kızıştı. Gruplar, klanlar oluştu ve en çok Runeye sahip olanlar diğer, daha zayıp grupları kontrolleri altına almaya başladılar. Ayvenas her Rune tabletinin içine yararlı bir özellik veya yetenek saklamıştı. Bu yeteneklerin sırrını çözebilenler git gide diğer gruplar arasında güç kazanmaya başladılar.

Ancak kısa zaman içinde insanoğlunun güç ve kuvvet için yarışı Taborea’daki dengeyi etkilemeye başladı…

Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:  http://www.runesofmagic.com/en/index.html


Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri