0850 303 3 303
Ara:
Peta City
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyun için Teckcard Kuponu Kullanabileceksiniz
 
Oyun Hakkında Bilgi


Aksiyonda Sınır Yok, Hileye Yer Yok!

Nişan al, görünmez ol, kurşunlardan kaç, duvardan zıpla, rakibin üzerine sıçra; hepsi ve daha fazlası için Peta City Kapalı başlıyor!

Peta City, %100 Türkçe ve ücretsiz bir aksiyon oyunu… Hareket ve eğlencede sınır tanımıyor. Hileli FPS oyunlardan sıkılanların da imdadına yetişiyor. Yapımını Galaxy Gate firmasının gerçekleştirdiği FPS oyun Peta City’nin alfa testi 13 Ocak’ta bitti. Türkiye’de Rise Game tarafından FPS severlerle buluşturulan oyun, alfa yayınını 20 profesyonel E-Sport takımıyla gerçekleştirdi.

Bomba Kurma, Yaratık, Bayrak Kaçırma, Görev, Deathmatchgibi birçok modu denendi, onaylandı ve hem profesyonel oyunculardan hem de her yaştan amatör oyuncudan tam not aldı. Şimdi gözler Ocak 24’te kapılarını aralayacak olan Kapalı Beta’ya çevrildi. Rise Game “Beta Key” dağıtımına başladı bile…

“Peta City’nin en büyük avantajı, hızlı mod ve normal mod şeklinde oynanıyor olması!”

FPS oyun türüne yeni bir soluk getiren Peta City’de, Komando, Akıncı  Keskin Nişancı diye 3 sınıf  bulunuyor ve bu karakterlerin tamamının kendine ait etkin yetenekleri var.

Akıncı, Uzi ve pompalı tüfek gibi yakın mesafe silahlar kullanırken “M”ye basıldığında rakibin üzerine doğru sıçrıyor. Ayrıca bu yetenek, kaçışlar için de hayli işlevsel. Özellikle de duvara basıp sıçrama ile birleştirildiğinde oldukça uzak mesafeleri bir çırpıda kat ediyorlar.

Keskin Nişancı ise Peta City’nin AVP bazlı dürbünlü silahlarını kullanan oyun sınıfı. Oyuncular “V” ye bastıklarında görünmez oluyorlar. Mevzu şaşırtma oldu mu, Keskin Nişancı sınıfı oyun karakterleri hayli ideal. Biri sizi vurmuşsa ve siz onu görememişseniz, bilin ki bir keskin nişancının hedefi olmuşsunuz.

Komando sınıfını tercih edenler ise ağır makineli tüfeklerle savaş alanında katliam yaratıyor. W, A, S, D,  gibi yön tuşlarına -ne tarafa gidilecekse- 2 kere basıldığında anlık hızlı hareket eden komandolar, rakibin stratejisine tepki olarak yaratılmış bir sınıf.

Peta City hakkında detaylı bilgi almak, kapalı beta sürecine kadar gerçekleşecek değişikliklerden haberdar olmak ve topluluk bireyleriyle etkileşim halinde olmak için bizi.

Oyunun içinden görüntüler:

Sitesi:https://www.facebook.com/petacitytr

https://twitter.com/PetaCity  


ve oyun resmi sitesi

http://www.risegame.com/petacity  üzerinden takip edebilirsiniz.Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium