0850 303 3 303
Ara:
NosTale
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Nostale Epin satışları gameforge ürün kuponlari ile yapılmaktadır.

    35 NosDollar için  >>    3€ luk Game Forge Kuponunu
  125 NosDollar için  >>  10€ luk Game Forge Kuponunu
  500 NosDollar için  >>  25€ luk Game Forge Kuponunu
1250 NosDollar için >>   50€ luk Game Forge Kuponunu  Satın almalısınızAyrıca Yüklet Kısmından daha farklı oranlı kredi seçeneklerini satın alıp oyun id nize yükletebilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:


Nostale ingilizce bir oyundur.Bu oyunda ilk başta adventurer olarak başlarsın.Büyü levelin 20 olunca mesleğini değiştirebilirsin.Oyunda kendi levelinden küçük yakalınabilir hayvanları yakalarsın.Örneğin lvl 2 de lvl1 lik tavuğu yakalıyabilirsin.Oyun zevkli bir oyun.


KARAKTERLER
 

ADVENTURER
 

Maceracı, genç ve deneyimsiz bakar mı? Bakışlar, maceracının, parlak bir cevher sonunda olmayı cilalamak boyunca gidebilen çiğ bir maden cevherine benzer olduğu gibi çok aldatan olabilir. NosCamp'a giren her çaylak, büyüklük için potansiyele sahip olan bir maceracı olarak başlar. Gençliğin merak ve tutkusuyla dolu, bu genç maceracılar, tahta bir değnek ve bir mancınığı kullanır, ve kısa saha ve uzun sahanın üzerinde saldırabilir, ve hem de büyülü saldırıları kullanabilir.

SWORDSMAN

Eğer sen, çeliğin halkası ve küreğin yolunu seversen, sen, bir silahşör olmak için mahkum olmuş olmalısın. Bunlar, asla muharebeye yüklemeye tereddüt etmeyen cesur dövüşçülerdir. Her zaman şeref ve adalet için kavga etmek için hazır, silahşörler, onların ilk silahı olarak onların isminin, gösterdiği gibi kılıçları kullanır, ama uzun saha saldırılarından kendilerini korumak için ölümcül tatar yaylarıyla hem de donanımlıdır. Silahşör, kısa sahada tehlikelidir, ve çeşitli rakiplerde eşzamanlı bir şekilde alması için türlü saldırı becerileri var.

ARCHER

Eğer sen, bir tilki olarak öyle çabuksan, ve bir kartalın gözü varsa, sonra okçuluk, senin için doğru meslektir. Okçular, soğuk kalpli ve uzak baksa bile, onlar, doğaya tapar, ve onların konsantrasyonunu geliştirmek düşünmek için bilinir. Onların eski bilgisi, zehirler ve toksinlerde yasak bilgiyi kapsar, ve doğada enerjiyi kullanmak. Okçu kullanımı, ölümcül kesinlikle ilk bir silah olarak eğer, yine de bir arbedede, onların, hançerlere değiştirdiğine saldırır. Onlar, bir arbede durumuna buna rağmen olmanın hakkında çok fazla rahatsız etmek zorunda değil, onların, onların düşmanları ve kordonundan emin bir mesafeyi zehirle onların oklarına sürdürmek için yeteri kadar çabuk-ayaklı olduğundan beri. Okçu hem de detoxify, yapabilir, bir zehir saldırısından ölüyor olan düşülen bir müttefiktir.


SORCERER


Büyü ile şaşırttı? Mistik sanatlar, seni büyüler mi? Bir büyücü olarak sonra bir açıklık için bak. Büyücüler, görüşlerin bir insan sahasının ötesinde görebilir, imkan dahilinde diğer dünyalar ve boyutlara. Onlar, doğanın gücünün hakkında iyi bilgilidir, ve onların, zamanlarda tuhaf bakabilmesine rağmen, onlardır, gerçekte, kalpli ve hassas ısıtır. Büyücü, saldırması için büyüyü kullanır, ve kendilerini korumak için sihir silahlarıyla hem de donanımlıdır. Sihir silahı, kullanılması için fiziksel kurşunlara büyülü enerjinin bir dönüşümünü tamamlar, uzun saha, saldırdığı için. Çirkin büyüye ek olarak düşmanlara saldırırdı, onlar, diğerlerini iyileştirmek için onların büyücülüğünü kullanmak için bilinir, ve hem de onlara lanet eder.


Oyunun Videosu:
Oyunun içinden görüntüler:

Sitesi : http://www.nostale.co.uk/


Etiketler: Gameforge 3 Euro'luk E-Pin    35 NosLira     7,41
Gameforge 10 Euro'luk E-Pin    135 NosLira     24,70
Gameforge 25 Euro'luk E-Pin    525 NosLira     61,75
Gameforge 50 Euro'luk E-Pin    1,300 NosLira     123,50
Gameforge 100 Euro'luk E-Pin    3,100 NosLira     247,00


Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri