0850 303 3 303
Ara:
My Free Farm
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Sitemizde bu oyun ile ilgili Coin satışı yapılmaktadır
isterseniz My Free Farm Yüklet kısmından sipariş geçebilir
isterseniz Sirket Kısmındaki Wallie Kart (Epin) Satın alarak Oyun içinden Kendiniz alabilirsiniz.


Oyun Hakkında Bilgi:

Myfreefarm daki temel prensip bitki dikmek, hasat etmek ve hayvan yetiştirmektir. Zamanla yeni bitkiler yetiştirebilir, yeni binalar inşa edebilirsin. Görevleri yerine getirerek yeni özelliklere sahip olabilirsin.

Bitki dikmek

İlk olarak yabani otlarla, taşlarla, ağaç kökleriyle ve diğer bazı engellerle dolu bir tarlayla oyuna başlarsınız.Bu engeller dikim alanlarınızı işgal ederler ama isterseniz belirli bir maliyet karşılığında temizleyebilirsiniz. tarlanızın üst kısmındaki menüde "Dik", "Sula", "Hasat topla", "Hepsini topla"(4. seviyeden itibaren) ve "bütün engelleri temizle" butonlarını bulabilirsiniz. Sol kısımdaki menüde gün içinde ihtiyacınız olan şeyler bulunur. Rafın üst kısımdaki bölümde o an için seçili olan bitki yada nesne ve işlem gösterilmektedir, ayrıca ürünün ne kadar sürede yetişeceği ve ne kadar verim getireceği bilgileri de yer almaktadır.Maus ile tarlada yetişmekte olan bir bitkinin üzerine gidildiğinde bitkinin ne kadar süre içinde yetişeceğini sol üst taraftaki yardım baloncuğunun içinde belirecektir. Sulama bitkilerin daha hızlı yetişmesini sağlamaktadır.

Hayvan beslemek

Hayvan yetiştirmeye ilk olarak bir kümes ve üç tavukla başlarsınız. Kasabadan başka tavuklarda satın alabilir, bina seviyesi geliştirdikçe daha çok tavuk için yer yaratabilirsiniz.Bina seviyesi geliştirildikçe binadaki hayvanlar daha hızlı yumurtlar, daha çok süt ve yün üretirler.... Seviyeniz yükseldikçe yeni bina seviyesi satın alabilirsiniz.Hayvanlardan ürün elde edebilmek için onları beslemeniz gerekmektedir. Hayvanlar en az bir kez beslendiğinde üretime başlarlar. Hayvanlarınızı birden fazla kez de besleyebilirsiniz. Her seferinde üretim süreleri birkaç dakika azalmaktadır. Besleme sayısını arttırarak üretim süresini yarısına kadar düşürebilirsiniz. kümesin yanında bulunan yumurta kartonundan yumurta üretiminin ne zaman tamamlanacağını anlayabilirsiniz. Üretilecek yumurta sayısı kümesteki tavuk sayısına bağlıdır.

Müşterilere satış yapmak

Müşteri olarak adlandırılan karakterler "Müşteriler" başlığı altında detaylı olarak açıklanmıştır. Müşteriler, organik ürünleri direkt olarak çiftçiden almayı amaçlayan karakterlerdir.Çiftliğinizden alışveriş yapmak için kuyruğa girerler ve gayet sabırlıdırlar.

Para

Oyundaki para birimi "Kök-Lirası" olarak adlandırılır ve Kl olarak kısaltılmıştır.

Seviye

"Seviyeler" bölümünde bu konuyla ilgili verilere ulaşabilirsiniz
Görevleri tamamlayarak yada hasat yaparak (+süt sağarak vb.) puanlar kazanırsınız. Yeteri kadar puana sahip olduğunuzda seviyeniz yükselir ve bazı oyun içerikleri kullanılabilir hale gelir. Ünvanınız da seviyenizle alakalıdır. Sonsuza kadar "rençber" ünvanıyla kalırım diye endişelenmeyin.

Oyun arayüzünün sol tarafında yer alan rafta gün içinde kullandığın ürünler yer almaktadır.
Arayüzün en sol kısmındaki bölümde sizinle ilgili bilgiler yer almaktadır(Kullanıcı adınız, loncanız, Kl(paranız), Puan, Ünvan , Coin)
Bu bölümün sağında , size bilgiler veren ve oyun sırasında sizi yönlendiren sevimli bir kuzucuk bulunmaktadır.
Üst orta bölümde gördüğünüz otobüs sembolüne tıklayarak kasabaya gidebilirsiniz. Posta kutusu sembolüne tıkladığınızda açılan mesajlar bölümünden diğer oyuncularla iletişim kurabilirsiniz. Hemen yanındaki sözleşmeler bölümünden diğer oyuncularla ticaret yapabilir, Fotoğraf resmine tıklayarak profiliniz ve hesabınızla ilgili ayarları görebilir ve değiştirebilirsiniz.
şuan okuduğunuz yardım bölümünü çalıştırdığınız ? sembolünün yanındaki P işaretine tıklayarak Premium-Hesap satın alabilir, Coin satın alabilir ve coin bozdurabilirsiniz.

Oyuna kayıt olduğunuzda Çiftlik adınız otomatik olarak doldurulur, çiftlik adınız kullanıcı adınızla aynıdır.Yeni kayıt olan kullanıcılar kayıt olurken sadece iki boşluk doldurmaları zorunludur.
Kayıttan sonra mail adresinize gönderilecek mail(Profil kısmından tekrar gönderilebilir) vasıtası ile e-mail adresinizi onaylayabilirsiniz. Karşılığında da küçük bir hediye kazanırsınız. 14 gün içinde onaylanmayan mailler kullanıcı veritabanından silinir.Kullanıcı adı Id numaranız gibi profilinize sabitlenmiştir. Bu bilgiler oyundaki kimliğinizi gösteren bilgilerdir ve destek kısmına bildireceğiniz durumlarda yetkililiere belirtilmek zorundadır.Çiftlik adı daha sonra isterseniz değiştirilebilmektedir. Çiftlik adı oyunda, istatististiklerde yada Pazar yerinde ürün satarken..vb gözükecek olan isminizdir. Değiştirmek için profil kısmındaki çiftlik adı bölümüne yeni bir isim girip kaydet butonuna basmanız yeterlidir. Şifrenizi de şifre profil sayfanızdaki şifre kısmına yeni şifrenizi girip kaydet butonuna basarak değiştirebilirsiniz.
Animasyonları kapa: kısmındaki işaretleme alanını işaretleyip kaydet butonuna bastığınızda bilgisayarınızın hızını düşürebilecek olan büyük animasyonlar( Çiftliğin üzerinde uçan kazlar,kelebekler,sulama animasyonları..vb) kapatılacaktır.
Bahçe sergisi: Bahçe sergisinin nasıl çalıştığı soldaki menüde "bahçe sergisi" kısmında açıklanmıştır.

Hesap-sıfırla fonksiyonuyla hesabınız ilk açıldığındaki değerlere geri döner ve baştan başlarsınız. Bunu yapabilmek için puanınızın 20.000 den az olması gerekmektedir.
Arkadaşlarına tavsiye ederek Premium kazanmak

E-mail adresi onaylı olan oyuncular ("Profil" bölümüne göz atın) Profil kısmından Myfreefarmı arkadaşlarına tavsiye ederek Premium kazanabilirler. Oyunu tavsiye ettiğiniz arkadaşınız Premium-Hesap satın aldığında siz de bir hafta boyunca ücretsiz premium kazanırsınız. Bu sistemle tavsiyeniz üzerine oyuna kayıt olan ve premium satın alan bir arkadaşınız için geçerlidir.

E-kart

Rafın sol alt kısmında, forum linkinin yanında E-kart göndermeniz için bir link bulunmaktadır. Bu linki kullanarak elektronik posta yoluyla Myfreefarm kartları gönderebilirsin. Sadece E-kart seçip göndermek istediğiniz kişinin E-mail adresini girmeniz yeterli. E-kart gönderilen mail adresleri upjers firması tarafından kesinlikle kaydedilmemektedir

Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:
http://tr.myfreefarm.com/


Etiketler:

MangırKart 10 TL
43 Coins

MangırKart 25 TL
107 Coins

MangırKart 50 TL
234 Coins

MangırKart 100 TL
469 Coins

Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium