0850 303 3 303
Ara:
Metin2
Hakkında

METIN 2 THE DARK DRAGONS EKLENTİSİ HAKKINDA BİLGİ

Şimdiye kadar hiç görülmemiş büyüklükteki Metin2 güncellemesiyle ek bölgeler, yeni canavarlar, ejderha taşı simyası ekleniyor ve seviye sınırı 105'e çıkarılıyor 

"The Dark Dragons" eklentisi sayesinde başarılı MMO oyunu Metin2'nin oyuncuları esrarengiz bir adada yeni yaratık, görev ve ödüllerle tanışacak. Seviye sınırı 105'e çıkarılacak ve gizemli ejderha taşı simyasıyla Metin2 kahramanları güçlerine güç katacak.

Karanlık Ejderha Kayası

Seviye 90 üstü oyuncular, Ejderha Ateşi Burnu, Gautama Uçurumu, Yıldırım Dağları ve Nefrit Körfezi gibi yeni ve zorlu bölgeleri gönüllerinin alabildiği kadar araştırabilecek. Bu bölgeler Karanlık Ejderha Kayası isimli efsanevi adada bulunur. Orada yeni canavarlar, Triton ordusunun balık yaratıkları veya Mantikor ırkından olan kanatlı yaratıklar pusuda bekleyecek. Bu korkutucu yaratıkları ve devasa liderlerini alt etmek cesaret ve savaşçı ruhu ister.

Eklenen bölgelerde daha nice zorlu mücadele ve tehlikeler gizli. Adaya örneğin yeni, hattâ daha tehlikeli Metin Taşları yağacak. Kara etkilerinden Krallığı kurtarmak için onların hemen yok edilmesi gerekir. Yeni görevlerin üstesinden gelmeyi bilen cesur kahramanlar ödül olarak çok sayıda güçlü silah ve zırh kazanacak.

Ejerha Taşı Simyası ve maksimum sınırın 105'e çıkarılması

Karanlık Ejderha Kayası yolculuğunun şıp diye bitmemesi için oyun karakterleri artık seviye 105'e kadar yükselebilecek. Oyuncular, gizemli ejderha taşı simyasıyla ele geçirdikleri ejderha taşı parçalarından güçlü ejderha taşları üretebilecek ve sayelerinde inanılmaz derecede güç kazanacak. Ejderha taşları bir zamanlar temel ejderhaların kalp ve ruhlarından oluşmuş. Bu taşları kullananlar örneğin isabet için bonus veya mana puanından faydalanabildiği gibi ateş, buz, toprak, rüzgar, yıldırım ve karanlık elementlerine karşı etkili dayanıklılık da kazanacak. Seviye 30 üstü karakterler bu büyülü değerli taşlardan iki çeşit set oluşturabilecek: gökyüzü ve dünya. Etkilerini daha da artırmak için ejderha taşları birçok aşamada arındırılabilecek. Gameforge...

METİN 2 Ejderhe Parası satışları bir çok kart ile yapılmaktadır.

Game Forge Kuponu ile Alabileceğiniz EP Miktarları

    30 EP için  >>    3€ luk Game Forge Kuponunu
  125 EP için  >>  10€ luk Game Forge Kuponunu
  500 EP için  >>  25€ luk Game Forge Kuponunu
1250 EP için >>   50€ luk Game Forge Kuponunu  Satın almalısınız

Bu Oranlar Gameforge Tarafından Belirlenmiştir Gameforgenin Yaptıgı Oran Değişikliklerinden Turkpin Sorumlu Değildir.
Fiyatları EPin Kısmından görebilirsiniz. 


Ultimate Game Kart İle Alabileceğiniz EP Miktarları

10$ lık Ultimate Game Kart ile    85 Ejder Parası
20$ lık Ultimate Game Kart ile   220 Ejder Parası
50$ lık Ultimate Game Kart ile   800 Ejder Parası satın alabilirsiniz.


Not: Daha Büyük Tutarlı Ultimate Game Kart Ürünlerini Firmalar Kısmından Alabilirsiniz
Ultimate Game Kartları Kullanmak için Ülke Olarak ABD Seçmelisiniz.Sadece Kırmızı Ülkede Oyun parası satışı vardır.
Gold Fiyatlarını Gold Kısmından Görebilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Eski zamanlarda tüm kıta tek bir İmparatorluk olarak birleşmişti. Halk İmparatorluk otoritesi altında barış içerisinde ve yardımlaşarak yaşıyordu. Ancak bir gün tehdit tehlike gökyüzünden devasaMetin Taşları formunda yer yüzüne yağdı. Taşların etkisi kıtanın sadece coğrafyasını ve iklimini etkilemekle kalmadı, aynı zamanda hayvanları da etkisi altına aldı. Hayvanlarmutasyon geçirerek güçlü ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüştüler. Birçok ölümcül bir hastalığa yakalanarak öldüler ve tüm cezalandırılmış kıtaya yayılan ürpertici zombileredönüştüler. 


Oluşan kaos eski imparatorluğun dağılmasına yolaçtı ve kıtanın uç kesimlerinde o günden bugüne düşman 3 küçük imparatorluk kuruldu. Metin Taşlarının düştüğü kıtanın ortasında ise en korkutucu yaratıklar yaşar oldu ancak hala daha küçük Metin Taşları gökyüzünden düşmeye devam ediyor. Ürkütücü bir gerçek var ki oda Metin Taşlarının her geçen gün gücünün artıyor olması. Bu yeni güç Ejder Tanrısının kişisel olarak kıtada orataya çıkmasını ve Metin Taşlarının kıtasında günden güne büyüyen hakimiyetini ortadan kaldırmak için çalışmaya başlamasını sağladı. Ejder Tanrısının güçlü bir müttefiği olun ve Metin Taşlarının gücünü alt edin. Kıtanın parçalanmasını durdurun ve önderliğinizde yeniden bir araya gelmesini sağlayın! 


Oyunun Videosu:
Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: http://www.metin2.org/

 


Etiketler: Metin2 Ejderha Parası, Metin2 Yang, Metin2 EP, Easymetin2, Metin2 Hile, M2bob

http://m2bob.net
http://www.neweasymetin2.com
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri