0850 303 3 303
Ara:
Megaten
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Sitemizde Megaten Epinleri Aleria Point Kuponları İle Yapılmaktadır
Kaç Point Almak istiyorsanız aynı isimdeki kuponu Sitemizin Epin Kısmından satın alabilirsiniz

Ayrıca Yüklet Kısmından sizin adınıza AP yüklememiz için sipariş verebilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Büyük Yıkım’ın kalıntılarının arasında kalanlar, kendilerine sığınak kurup, şehirlerini yeniden kuracakları günü bekliyorlardı. Yedi filozofun öncülük ettiği bu insanlar kocaman bir kule inşa ettiler. Bu kulenin adı Shinjuku Babel idi. Evlerini kaybeden halk, Third Home denen bir yer altı şehrinde iltica ettiler. Demon Buster olmak için gereken tüm yetiler ve teknikler burada öğreniliyor. Demonları seninle birlikte savaşmaları için ikna et, kandır ve gözlerini korkut. Onları birbirleriyle karıştır ve yeni türler oluştur.

Dünyayı dolaşmak istediğin zaman onları dağ olarak kullan. Onlardan 200 tane var. Karakterinin gardırobunu binlerce şekilde özelleştir. İster modern çağa, ister geleceğe uydur. İstediğin görünüme daha kolay ulaşması için kıyafetleri ve aksesuarları satabilirsin. Arkadaşlarınla gerçek zamanlı savaş sisteminde savaş. Silah veya kılıç çek, büyü yap. Uzman savaş teknikleri ile düşmanları oyala ve atlat.

AP nedir. Yaşadığınız Aeria Games deneyimini Aeria Puanları satın alarak zenginleştirebilirsiniz. Satın aldığınız Aeria Puanlarınızı oyun içindeki Sanal Mağaza'da görebilir ve bu puanlarla dilediğiniz oyunumuz için çok hoş ve kullanışlı nesneler satın alabilirsiniz. Hemen bu olanağı değerlendirin ve oyununuzun keyfine varın!

Oyunun içinden görüntüler:Sitesi : http://megaten.aeriagames.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium