0850 303 3 303
Ara:
Mangır Kart
Hakkında

10, 25, 50, 100 TL değerlerindeki MangırKart’lar ile Kart PİN’lerini kombine ederek 2000 TL’ye kadar ödeme yapabildiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz. Elinizdeki kartın üzeri değerden daha az ödeme yaparsanız kalan kredi kartınızda kaldığını da hatırlatmak istiyoruz.

Bu şekilde MangırKart ile tüm Gameforge oyun değerlerine ödeme yapılabiliyor.

Bir örnekle açıklayacak olursak; 10 liralık MangırKart ile 7,50 TL değerinde bir ödeme yaparsanız kalan 2,50 TL Kartınızda kalır. Bir sonraki ödemede 12,50 TL değerinde bir ödeme yapacak olursanız 10 TL değerinde bir kart ve elinizdeki üzerinde 2,50 TL kalan kartınızın PİN’ini kullanıyorsunuz.

Siz MangırKart kullanıcılarına kolaylık olsun diye 125 ve 250 TL değerlerinde kartlar da çıkardık. Böylelikle daha çok tam değeri MangırKart ile ödeyebileceksiniz.

MangırKart’ı 15 bin satış noktasından satınalabilirsiniz. Size en yakın MangırKart satış noktasını buradanbulabilirsiniz.

Gameforge hakkında kısaca: Bildiğiniz gibi Gameforge, 20′den fazla oyun ve 400 milyon kayıtlı oyuncu portföyü ile, Avrupa’nın önde gelen online oyun (MMOG) sağlayıcısıdır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren Karlsruhe merkezli kurumsal grup, 75′den fazla ülkede online oyunlar sunuyor. Portföyünde AION, TERA gibi islemci tabanlı oyunlar, Avrupa’nın en başarılı MMOG oyunları Metin2, 4Story, Magic, Elsword, Wizard101, tarayıcı tabanlı oyunların klasiği olmuş OGame ve ödüllü Ikariam oyunu ve mobil oyunlar bulunuyor. Şirket yaklaşık 500 personel istihdam ediyor.


Mangırkart Nedir:

MangırKart, internette alışveriş ya da hizmet satın almada kullanılan bir ön ödeme kartıdır.

Binlerce satış noktasından sana en yakın olana git, 10 TL, 25 TL,50 TL, 100 TL, 125 TL ve 250 TL değerinde kartlar alarak internette yaptığın alışverişini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde öde. Satın aldığın MangırKart’ın arkasındaki PİN kodunu alışveriş sitesinde ödeme bölümünde açılan pencerede istenen yere girip onaylaman yeterlidir.

MangırKart ile internette ödeme yapabilmek için kredi kartına, banka hesabına gerek yok. MangırKart ile yapacağın tüm ödemelerde geçerli


Nasıl Çalışır?


 


Etiketler: Mangırkart Gamyun Aeria Elex
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium