0850 303 3 303
Ara:
Mabinogi
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

€5 - NX 5,000
€10 - NX 10,000
€20 - NX 20,000
€30 - NX 30,000
€50 - NX 50,000


Kod Nasıl Kullanılır:

1- https://billing.nexon.net/PurchaseNX giriş yapın.
2- Purchase NX linkinden XOLLA More Methods logosunu tıklayın.
3- Almak istediğiniz ürünü seçin ve Continue linkini tıklayın.
4- Açılan sayfadan Show More Methods kısmına girin.
5- Teckcard logosunu tıklayın.
6- Açılan sayfadan elinizde hangi para birimine ait (TRY-USD-EUR) kod varsa onu seçin ve Eposta adresinizi yazın.
7- Pay now linkini tıklayın. İşleme Contuniune diyerek devam edin. Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz, bekleyin.
8- Açılan sayfadan Kod bölümüne Aldığınız kodu yazın, Sözleşme kutucuğunu işaretleyin ve Kontrol Et butonunu tıklayın. 
9- Kartınızdaki bakiye yetiyorsa işlemi tamamla butonu çıkar. Bunu tıklayarak işlemi tamamlayın. Bakiye yetmiyorsa 2.ci kod gireceğiniz alan çıkar. Tutarı tamamlayana kadar istediğiniz kadar kod girebilirsiniz. İyi oyunlar.


Oyun Hakkında Bilgi:

Bu bir fantezi dünyasına erişim sağlayacak yeni bir online RPG istemci.

Mabinogi içinde NPCs her oyuncuya hatırlıyorum. Sadece onlar sadece adını hatırlıyor musun?, ama ne sıklıkla onları ziyaret ettik biliyorum, İyi bir işçi oldum eğer, İyi ya da kötü olmuşlardı bile.

Bu şeyi sen ya da siz onlarla ilişkiniz bağlı olarak değişecektir tedavi yolu söylemek anlamına gelir. Birçok yolu yardım etmek için bir NPC ... bilir, Seni bile tedavi özel verebilir.

Sen Okulu'nda beceri birçok öğrenebilirsiniz. Ancak, bir kez sen becerileri öğrenmek, bu size tren etmek! okula git ve genç iken becerileri öğrenmek, büyük dünya hazır olduğunuzda içine girişim ileri!

Mabinogi tüm NPCs çalışma meşgul. bir part-time için iş arıyorsanız, o zaman sadece onları konuşuyor deneyin. sen sadık ve iyi iş yaparsanız, Sadece Siz maaşınızı alacaksınız değil, ama NPCs giderek daha fazla tercih edecek.

Mabinogi yılında, kullanıcı koyun kesme olabilir, spin Konuları, örme kumaş, ve terzi kendi giysileri. Tüm üretim faaliyetleri etrafında doğal kaynakların bir araya getirerek başlamak. Sneak kadar bir koyun arkasında ve ustaca bir makaslama. koyun kesme maada, Diğer çeşitli aktivitelere katılmak olabilir, gibi yakacak odun için ağaçları kesme gibi, bir inek sağım, madencilik demir cevheri yataklarının, ve çok daha fazlası.

günlük eziyet bıktınız? Neden bir gezi aşağı Erinn ve sakin sulara alamam ve gevşemek süre balıkçılık? Gibi bir olta kamışı ve bazı yem var uzun, Gitmek iyisin! Sen-ebilmek ikisinden biri elle balık, ya da sadece arkanıza yaslanın ve sizin için karakter balık izin. Bazen, yerine balık yakalamak, Eğer gizemli öğeleri reel olacak!

Mabinogi yılında, Kullanıcıların kendilerine etrafında toplanıp malzemelerle pişirir. Basit yemek pişirme dışarı başlayacak, ama sen ders alan daha gelişmiş hale, Eğer ince yemek oluşturmak mümkün olacak, Bu rakip gurme yemekler her restoranın! gıdaların tadı nasıl mix bağlıdır ve malzemeler maç, o bile top notch mutfağı için köpek beslemek değil bir şey bir de dizi böylece 5 star.

Anlamlı karakter etkilemez yeme; Ancak, o karakterin büyüme ve vücut şekli etkiler. Örneğin, Sürekli her zaman yağlı yemek yemek durumunda, Eğer kilo alacağım! Bu durumda, bir diyet taze meyve ve sebzeler çok yiyerek gitmek. Yeme sağlıklı sadece vücudunuz için iyi değil, ama sizin becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.

Mabinogi yılında, kullanıcılar oluşturabilir ve kendi müzik yapmak. Bir şarkı yazmak ve oynamak için bir başkasının sormak Oluşturma beceri öğrenebilirsiniz, veya sadece bir araç donatmak ve onları kendiniz oynamak. farklı aralığı ve sesi ile çeşitli aletler kullanarak, kullanıcılar bile birlikte arkadaşlarıyla bir şarkı çalabilir. Peki arkadaşlarınızla bir topluluk oluşturan ve bir konser sahip?

Hiç senin gibi hissediyorum hiçbir şey sadece bir oyuncu dışarı geri kalanından kalkması için konum mu? Mabinogi yılında, Eğer benzersiz başlıklar Her oyuncunun tanıyacaktır kazanabilirsiniz. Bazı başlıklar kazanmak kolay, ama diğerleri çok zaman ve beceri almak nadir başlıkları. Reach bütün dünya kim olduğunuzu bildirin anlatacağım başlıklar için!

Mabinogi dünyası sunuyor 40 farklı saç stilleri, 20 farklı göz ve ağız şekilleri, ve farklı göz çeşitli & saç renkleri sayısız kombinasyon sağlayarak size kişisel benzersiz bir karakter yaratmak.

elbise bile, şapkalar, ayakkabı, ve diğer aksesuarlar, renklerin çeşitli kullanıcılar birçok seçenek bile aynı madde ile seçim için vermek. Yapmanız değil mevcut renkler istiyorsanız, hatta kendinizi ve yapmak o boya edebiliriz türünün tek örneği! Eğer karakter yorgun iseniz sınırlı seçenekleri değiştirerek tüm bakmak aynı, Mabinogi dünyasını kontrol, orada burada sadece bir YOU.

Ne zaman yalnız alanda gece yarısı sırasında vuruyorlar, ışık uzaktan küçük pırıltısı takip ve sadece gezginler bir kamp ateşi etrafında oturan bir grup halinde aday olabileceğini. Orada, Eğer sıcak ateşin kalabilirsin, oyun müzik, hikayeler anlatmak, birlikte lezzetli bir yemek ve paylaşmak tüm pişirmek. Bu samimi bir yer, nerede bağlar oluşur ve nerede dostluklar yakın büyümek. özel etkinlikler sırasında, Eğer havai fişek kamp ateşi kullanarak olabilir. Camp Kit Kullanma, Büyük bir çadır kurabilir, rahat kalıyorum yabani. Kim kamp gitmek istiyor?

Oyunun Videosu:Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:http://mabinogi.nexon.net/


Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri