0850 303 3 303
Ara:
Lunaria
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda Teckcard kodu satın alarak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

4399 Studios tarafından geliştirilen ve R2 Games (Reality Squared) tarafından İngilizce dil desteğiyle yayınlanmaya başlayan Lunaria Story, tarayıcı üzerinden oynanan keyifli bir MMORPG oyunudur. 2D görsellere sahip olan Lunaria Story‘de karakteriniz ile birlikte çeşitli maceralara atılarak farklı zorluklardaki canavarlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Lunaria Story‘de ırk seçimi olmamakla birlikte, 3 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bu sınıfların isim ve temel özellikleri ise şu şekilde:

– Swordsman: Yüksek savunma değerlerine sahip olan Swordman’ler kılıç ve benzer silahlar kullanır.

– Elementalist: Kritik vuruş yapabilen Elementalist sınıfı düşük defansa sahiptirler ve büyü yapabilmek için asa kullanırlar.

– Hunter: Yüksek hasar verebilen Hunter sınıfı modern silah ve bomba kullanabilir

Rehber sistemi bulunan Lunaria Story‘de yardım kabul ettiğiniz taktirde çok kısa sürede görevleri yerine getirerek 35. seviyeye ulaşabiliyor, bu sırada hem çeşitli ödüller kazanıp hem de oyunun özelliklerini daha hızlı kavrayabiliyorsunuz. Çok sayıda görevin yer aldığı Lunaria Story‘de bazı görevler için farklı haritalara gitmeniz ve birden fazla işlem yapmanız gerekebiliyor. Normal şartlarda bu işlemler uzun sürede tamamlanırken Lunaria Story‘deki navigasyon sistemi sayesinde tek tıklama ile ilgili NPC veya canavarların bulunduğu alana gidebilr ve otomatik saldırı özelliği sayesinde tek tuşla göreviniz bitene kadar yaratıklara saldırı düzenleyebilirsiniz.

PvE’nin yanı sıra PvP özelliği de bulunan oyunda gerçek oyunculara karşı 1vs1 düello yapabilirsiniz. Kendine özgü pet sistemi bulunan Lunaria Story sahip olduğunuz pet yanınızdan hiç ayrılmaz ve sizinle birlikte seviye atlayarak savaşlarda size yardımcı olur.


Oyunun içinden görüntüler:


Sitesi: 
http://ls.r2games.com/


Etiketler: Lunaria
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri