0850 303 3 303
Ara:
Lord of the Ring
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Sitemizde Lord of the Rings online için Gold Kısmında Oyun Paraları Satılmaktadır.Oyun paraları Oyunda Buluşarak Teslim edilir.


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyun Yüzüklerin Efendisi olduğundan konusu da 3. çağın kitaplarda bahsedilen kısımlarında geçiyor. Maalesef Yüzük Kardeşliği'nden karakterleri yönetme gibi bir yetimiz yok. Fakat bu karakterler sizin oyun gidişatınıza göre oyunun bazı kısımlarında ortaya çıkıyor. Hatta bazı yerlerde sizlere özel görevler vererek, diğer binlerce online oyuncuların kaderlerini ve oyun gidişatını etkileyebiliyorlar.

Bu yüzden görevleri yapmak için diğer oyunculardan yardım almak gerekebilecek. Bazı görevler ise oyunda 'Kardeşlik' adı verilen özel gruplarla çözülecek. Saat ve zaman birimi olarak Tolkien'in kitaplarda kullandığı sistem temel alınacak. Özellikle kitapta geçen mesafeler ise oyunda aynen bulunacak. Örneğin Eriador'un batısından doğusuna yaklaşık 6 saatte varacağımız açıklandı. Shadows of Angmar'da skill (yetenek) sistemi ile oynamamız beklenirken, daha önce diğer LORT oyunlarında kullanılmış olan deneyim puanlarıyla kademe atlama sistemi oyunda yer alacak.

Yüzlerce saat süren oyun süresi içinde Orta Dünya'daki en büyük düşmanlarla savaşın. Ve kademenizi geliştirin. Kardeşliğinizle birlikte el birliğiyle Ork'lara, Balrog'lara ve diğer düşmanlara karşı koyun. Kardeşlik içinde araştırmalar ve savaş sonucundaki tecrübelerinizle puanınızı arttırın ve seviye atlayın. Ya da ölümcül kombolar ve hareketler öğrenin. Bunun dışında oyunda yer alan diğer oyuncularla da savaşın.


Oyunun İçinden görüntüler:Sitesi: http://www.lotro-turkey.com/
            http://www.lotro.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium