0850 303 3 303
Ara:
Lineage II
HakkındaSitemizde Satılan Ürünler:

Aria, Bartz, Devianne, Franz-ERU, Luna-EU, Phoenix, Sayha, Teon-EU serverlarında oyun parası ürünleri satılmaktardır. Oynadığınız serverın Oyun parasını Gold Kısmından Alabilirsiniz

Bu Oyunda NCSoft 15 day timecodes, NCSoft 30 day timecodes, NCSoft 60 day timecodes uzatma paketleri E-pin kodu olarak satıyoruz.

Oyunda Satılan E-pinleri ve fiyatlarını sitemizin E-pin kısmından görebilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Bu oyunda 2 çeşit savaşçı var. biri Mage dediğimiz büyücüler, diğeri de Fighter dediğimiz fiziksel savaşçılar. Hangisini seçeceğinizi Login ekranında CREATE yaparken belirliyorsunuz.

Tabii sadece 1 Mage ve 1 Fighter sınıfı yok.

ORC
DWARF
ELF
DARK ELF
HUMAN

CREATE ekranında bunlardan birinin MAGE veya Fighter ını seçiyorsunuz. Sakın hangisini seçmeliyim diye sormayın! Forumda bu konu ie ilgili birkaç Başlık var zaten. Her sınıfın en az bir tane başka sınıfa karşı yenik düştüğü noktalar vardır. Bunla ilgili tonla siteler var. Gidin ordan büyülerini, skillerini araştırıp kendinize bir strateji geliştirip dalın oyuna.

Tabi siteye kayıt nasıl yapılır hesap nasıl alınır ile ilgili kısmı geçiyorum. Forumda defalarca yazdım.

Karakterimizi seçtik ve daldık oyuna. Hangi türü seçtiyseniz ona bağlı köyde başlarsınız oyuna. Oynamayı seçtiğiniz Server a bağlı olarak oyuna nelerle başlayacağınız değişiklik gösterir. Nelere sahip olduğunuzu görmek için çantanıza(inventory) bi bakalım. Bunun için ekranın sağ alt köşesindeki çantaya tıklayın ya da TAB veya ALT+V tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Orada bulunan eşyalara sağ tıklayarak veya sol tuşla çift tıklayarak kıyafet ise giyebilir; silah ise elinize alabilirsiniz.

Kısayollar:
ALT + T : Karakterin tüm özellikleri
ALT + V : Çanta(inventory)
ALT + C : Hareketler ve Olaylar

Ekranın Altında ya da sağında bir kısayol menü çubuğu olması lazım. Eğer ekranımda hiçbir menü görünmüyor diyorsanız :
ALT + X , Options , Game Sekmesi, Interface karşısındaki Initialize Button una basınca tüm kısayol menüleri ekrana gelecektir.

Çantanızdaki herhangi bir nesne, ALT + C menüsündeki herşeyi ve özellikle ileride eliniz ayağınız olacak olan skillerinizi (ALT + K : Aktif) buraya sürükleyip bırakarak kısayollar oluşturabilirsiniz. Bu kısayollara mouse ile tıklayabileceğiniz gibi örneğin 1 nolu kutudaysa F1 e basarak kullanabilirsiniz. Oyunda sadece F1 den F12 ye kadar kullanabileceğiniz 1 menü yok tabii ki. ALT + F(1-12) tuşlarını kullanarak diğer kısayol menülerini aktif hale getirebilirsiniz.

ALT + C yapın ve başlangıç için Pick Up ve Attack seçeneklerini menünüze ekleyin.

Eğer karakteriniz Mage ise ALT+K ya basarak Aktif sekmesinde Server size başlangıç için saldırı büyüleri vermişse onları da kısayol menünüze ekleyin.

Şimdi sıra geldi LEVEL atlamaya. Her Level atladığınızda karakteriniz daha da güçlenir ki bu değişimi ALT+T ekranından gözlemleyebilirsiniz. Kısaltma olarak oyunda da kullanıldığı gibi artık LEVEL yerine lvl kullanacağım. Bulunduğunuz köyün dışına çıkın ve Bearded Keltir başta olmak üzere daha sonra Elder Kelter, Goblin vs avlamaya başlayın. Skillerin açılması Server a göre değiştiğinden siz bi lvl10 olana kadar böyle avlanın ve fazla açılmayın.

Bu arada bir iki nokta : EXP = experience yani deneyim. Her lvl için exp %0 dan başlar ve %100 olunca 1 lvl atlarsınız. Her yaratığı öldürdüğünüzde ise yaratığın lvl ine göre belli bir XP ve SP puanı alırsınız. burada XP = EXP'tir ve % olarak sol üst köşedeki bar a eklenir.

SP'yi açıklamak gerekirse; lvl 10 olmuştuk ya, şimdi köye dönüyoruz ve gidiyoruz doğru MASTER'ların yanına. Tabii Eğer Fighter sak MASTER a; Mage isek MAGISTER a. Bunlar nerde? C3 veya C4 oynuyorsanız Haritanızı açtığınızda haritada bu yerler görünür. Mesela HUMAN olarak oynuyorsanız ve fighter sanız haritada FIGHTER GUILD e, Mage seniz MAGIC GUILD e veya Temple a gidin. orada Master ya da Magister ınızı bulun. Onlara tıklayıp açılan menüden Learn Skill i seçin. Karşınıza bir sürü skill çıkacaktır. Skill den kasıt; saldırı büyüleri, iyileştirici büyüler, fiziksel saldırılar vs.dir. Her bir skill in karşısında ona sahip olaqbilmek için ne kadar SP niz olması gerektiği yazar. İşte SP bu skilleri almak için gerekli ücrettir diyebiliriz. Hangilerini öncelikli alacağınızı seçmek için skill e tıklayın ve İngilizce'nizi kullanarak ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz. Bir uyarı : skill in POWER değeri ne kadar büyükse zarar vermesi veya tutma olasılığı o kadar büyüktür.

Oyunun Videosu:Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:
http://www.lineage2.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium