0850 303 3 303
Ara:
Karahan Online
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

ÖNEMLİ: E-Pin Satışları geçici olarak durdurulmuştur. Han para almak isteyenler yüklet kısmından sipariş geçebilir. Siparişiniz 10 Dk içinde tamamlanacakdır. Bu süre içinde han paranız yüklenmez ise sipariş numaranız ile canlı desteğe başvurabilirsiniz.


Sitemizde Karahan Online için Gold Kısmında ise Oyun Paraları Satılmaktadır. Pinler site tarafından otomatik olarak Oyun paraları ise Oyunda Buluşarak Teslim edilir. Oyun paraları ülke dışından sipariş ile getirilip teslim edildiği için iadesi mümkün değildir.

Oyun parası teslimat yerleri için tıklayın

Ayrıca Han Para siparişlerinizi Yükle kısmından yaparak sizin adınıza yüklememizi sağlayabilirsiniz.

Satılan Ürünler:

  270 Han Para
  400 Han Para
  540 Han Para
  800 Han Para
1080 Han Para
1600 Han Para
1620 Han Para
2160 Han Para
2400 Han Para
3200 Han Para

Oyun Hakkında Bilgi:

Dost, düşman, uzak, yakın bir araya geldiler; birbirlerinin güçlerini,akıl ve marifetlerini ölçmek için geniş savaş meydanlarında buluştular.
Hakanlar ve askerleri, ustalar ve başıbozuklar, hepsi de kadere meydan okumaya geldi.Gelmiş geçmiş en büyük savaşçı, yiğitler yiğidi olarak anılmak için bu yola baş koydular.

Alacakaranlık çöktü ve ilk ay çıktı. Muzaffer olmak için girişilen bu dehşetli savaş her yeri kana boyamıştı.Kanla gebe bırakılan toprak, doğumun şafağında yani kavimler dünyaya getirdi.

Muhteşem Ejder Kavmir Doğu’dan geldi.

Onlar Ağır ve Hafif kılıç ile Güç toplarının Ustalarıydı.Bu çetin savaşçılar İç Güç’lerini de ölümcül bir şaşmazlıkla kullanabiliyorlardı.
Gururlu ve sadakatli Ejderler teslim olmaktansa ölene dek mücadele etmeyi yeğlerler.Hakanları Oda-Han OnikiGöklerin kudretine tanık olmuş çok az kişiden biriydi ve Usta Çağ-Han’ın eski bir öğrencisi olarak yaşadı ve öyküyü anlattı.

Azametli Yılan Kavmi Kuzeyin donmuş tundralarından geldi.Set-Han’ın yani nam-ı diğer Gölgesiz’in idaresi altında eşsiz silahları ve savaş
sanatlarındaki ustalıklarıyla belirdiler. Bu dişli savaşçılar ses dalgaları üzerinde hakimiyet kurarak kurbanlarına hissettirmeden onları uzaktan yok etmenin yollarını keşfetmişlerdi. Azgın Pars Kavmi Batının dağlarından geldi. Bu güçlü savaşçılar da acı kuvvetlerine güveniyorlardı. Yılan Kavmi’nin aksine onların asıl üstünlükleri bilek gücüydü. Devasa kılıç ve mızlakları tek elleriyle kavrayarak yalnız başlarına birçok askere bedeldiler İşte bu yüzden birçok güçlü savaşçı Rua-Han’a meydan okuma gafletini gösterdiği için bugün toprak oldu.
Bu kavimler büyüdükçe adı bilinmez bir sis de kuvvetlenip durdu.

Kısa sürede ön saflar çöktü ve Gök Kavmin’in Hakanı Kara-Han’ın iradesindeki canavarlar içeri girdi Bu canavarların ölümcül kudreti tüm insanların varlığını tehdit ediyordu. Onlara sadece en tecrübeli savaşçılar meydan okuyabilirdi. Ne var ki bu yolun sonundaki mükafat işin tehlikesinden daha büyüktü. Sonunda her kavimden maharetini ispatlamış savaşçılar öne çıktı.

Oyunun videosu:Oyun içinden görüntüler:
Sitesi: http://www.karahanonlineworld.com/


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium