0850 303 3 303
Ara:
Jade Dynasty
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Doom Bog, Shura, The Billows serverlarında gold satışımız vardır.
Bu oyunla ilgili, giysiler,binekler,slot genişletme görewi için eşyalar,alcemy işlemleri için ZEN satışımız vardır. Yüklet kısmından bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Satılan Zen Ürünleri:

1.000  ZEN
2.000  ZEN
3.000  ZEN
5.300  ZEN + 300 Bonus


Oyun Hakkında Bilgi:

Oyunda Vim,Lupin,jadeon,skysong,modo olmak üzere 5 class var.

Jadeon: Kısaca bilgi vermek gerekirse Jadeon Oyundaki büyücü classtır fakat diger oyunların aksine bu oyunda kılıç kullanır bu class...Def. i her mage inki gibidir yani büyüye karsı yüksek defans fiziksel defansı düşükür.Attackı her oyundaki büyücü class ı gibi yüksektir.

Vim: Oyundaki warrior rolunu üstlenen classtır.Def yüksektir attack yüksektir.Çift taraflı kılıç kullanır.Fiziksel defans yüksektir.

Lupin: Değişik bi class daha ne olduunu tam çözemedm :P ama diğer oyunlardaki assasin classına yakın bi class.Defansı ve attackı dengelidir.Bol bol crit. vurur.Değişik silahlar kullanır. çember şeklinde kılıçlar yıldız şeklinde kılıclar fln

Skysong: Bu class hakkında pek bi bilgim yok...Ama sanırım oyundaki priest,cleric gorevini üstlenen class.Staff kullanır.

Geldik Modo ya : Modo değişik bi classtır.Pençe kullanır.Kara büyü olarak tabir edebileceğimiz büyüleri wardır.25 LvL da ilk yaratiga donusme skilli açılır(sanırım ilerki lvllarda yenileride açılıyor.).defansı Jadeon unki gibidir.

Oyunda 15 lv dan sonra bı class secebılıyorsunuz , Class lar 1 den 5 e kadar ayrılıyor , yanı bı class sectıgınız zaman 15 lv da atıorum Vim 1 oluosunuz daha snra 30 lv da Vim 2 gibi , 10 lv da Pet gorevı war , bu petın oyunda sıze cok yardımı dokunacaktır..

Oyunu daha da güzel kılan 2 sey daha war , bunlar ;

1) Bot sistemi : Oyunda Class secmeden once BOT gorevı yapılıyor , bu bot bıldıgımız bot , her oyundakı . Ve oyunun yapımcıları bunu kendılerı koymuslar , yanı bı programla fln deıl . Gorevı yapınca sag altta bı yer aktıf oluyor , oraya kullanıcagınız skıllerı yerlestırıp dıledıgınız zaman bot yapabılıyorsunuz.

2) AFK Mode : Bunun adı boyle deıl ama bn boyle nıtelendırıorum  Town da AFK olucaksanız ve Bot yapmak ıcın pot almaya fln paranız yoksa ekranın sağ üst kosesınde bı medıtasyon butonu war , buna bastıgımız zaman karakterımız (Town un ıcınde olmak sartıyla) belli aralıklarla exp kasıo yanı 30 sn de bır %1 fln artıo low lv da ve bu cok işe yarar bişey.

Oyunda Medıtasyon war , ve cok guzel bı gorsellık oluor Karakterimiz bi enerji topu yaratarak kendı HP ve MP sini cogaltıo , Sılkroaddakı gıbı oturarak deıl 

Bir diğeri ise Town portal sıstemı , aynı medıtasyon gıbı bı tusa basmamızla 10 sn ıcınde town da dogabılıoruz , ama bunu 1 saatte 1 kere kullanabılıoruz sadece

Oyunda Bir Mounta Sahip Olabilmek İçin en az 45 Lv olmak Gereklidir . 30 Lv da Alınan mountlar Cash alınır yanı gercek para . Kaynak: silkroadmax.org

Oyunun Videosu:Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: http://jd.perfectworld.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium