0850 303 3 303
Ara:
IKARIAM ikariam
Hakkında

Sitemide Satılan Ürünler:

IKARIAM Kuponları sitemizde GameForge oyun kuponu adı altında satılhttp://tr.ikariam.com/maktadır.

    30 Ambrosia için  >>    3€ luk Game Forge Kuponunu
  120 Ambrosia için  >>  10€ luk Game Forge Kuponunu
  400 Ambrosia için  >>  25€ luk Game Forge Kuponunu
1000 Ambrosia için  >>  50€ luk Game Forge Kuponunu  Satın almalısınız. Fiyatları EPin Kısmından görebilirsiniz.

Ayrıca yüklet Kısmından sizin adınıza yüklememizi sağlayabilirsiniz.


Oyun Hakkında Bilgi:

Gameforge’dan efsane olabilecek bir oyun. Muhtesem, ticaret mantigi ve oyun ici ekonomisiyle, Ikariam Turk oyuncularinin yeni cilginligi olmaya aday. Denizin sesi, beyaz kumlu bir sahil ve güneş! Akdenizde bir yerlerde küçük bir adada antik bir uygarlık doğuyor. Bir çağın zenginliği senin yönetiminde ve keşif başlıyor.


 

İkariam`ın başlangıcında üzerinde fazla sayıda bina bulunmayan ama çok verimli bir toprak üzerinde yer alan, sahil şerinden arsa alıyorsun.

Bu küçük başlangıçtan şairsel bir metropol kurup, başkentini güçlü bir ada krallığına yakışacak şekilde geliştirebilir misin? Bu sayfalar bu amacına ulaşmak için gideceğin yol hakkında bilgi verir

 

Adalar arasında paylaştırılmış olan 5 çeşit kaynak vardır:
Yapı malzemesi, Şarap, Mermer, Kristal Cam ve Sülfür.

Oyun sırasında her ihtimalde büyük miktarda yapı tahtasına ihtiyacın olacak- işçilerini odun kazanmak için çalıştırmalısın, ve adandaki diğer oyuncularla ortak olarak kaynak madenlerini genişlet !

 

Temel ihtiyaçların giderilmesi için gereken kaynakların çıkarılmasıyla uğraştıktan sonra sırada şehri geliştirmek var.

1. Akademin sayesinde çok güzel ve yararlı keşifler yapabilirsin.
2. Kışlanda ordun için asker yetiştirebilirsin.
3.Ticaret limanın ve oradan satın aldığın ticaret gemilerin sayesinde diğer oyuncularla ticaret yapabilir ve kaynak alışverişinde bulunabilirsin.

 

Olan bitenlerden anında haberin olması ve krallığın hakkında bilgi sahibi olabilmen için sana yardımcı olacak dört tane danışmanın bulunuyor.

Parlak olarak yanmaları durumunda senin için bir haber var demektir- ilgili alana gidip kendilerinden son havadisleri alıp bilgi sahibi olabilirsin.

 

İkariam`da harita bakışını istediğin gibi değiştirebilirsin. İstersen dünya haritasını, istersen ada haritasını veya şehir haritasını kullanabilirsin.

Böylelikle başlangıç için gereken tüm önemli bilgileri öğrenmiş oldun - geriye sadece oyuna başvurman kalıyor (ücretsiz!) - ve sonrasında hemen başlayabilirsin!

Oyuna Kayıt olmak ve başlamak için tıklayın


Etiketler:
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri