0850 303 3 303
Ara:
Hükümran Senfoni
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Epin bölümünden Hso 1000 Cei-Lira satın alabilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Dünyanın en gelişmiş grafikleri ve görsel geri bildirimleri ile Céiron'un eşsiz kurgusunu yansıtan yüksek kaliteli illüstrasyonlar bir araya geldi, Adobe(TM) Flash teknolojisi ve gerçek zamanlı parçacık efektleriyle buluştu ve gelmiş geçmiş en etkileyici görünen tarayıcı tabanlı devasa çevrimiçi oyunlardan birini, Hükümran Senfoni Online: Strateji Versiyonunu oluşturdu!

Oyunumuzun sloganı olan "Dolu Dolu Aksiyon, Dolu Dolu Strateji!" tanımını hak etmek için çok çalıştık ve bakın neler yaptık... Birbirinden tamamen farklı iki ulus, 84 muhteşem bina, her birinin kendine has eşsiz özellikleri olan 18 askeri birim, stratejilerinizi derinden etkileyecek binlerce geliştirme ve en önemlisi, kendi segmentine devrimsel bir yaklaşım getiren oynanış şekli! Evet, bu oyunda sonuçları rapor ile almak yok, herşey gerçek zamanlı! Ordunuzu kurun, savaş alanına çıkın, rakiplerinize meydan okuyun ve savaşı bizzat kendiniz yönetin!

Derin bir sosyal etkileşimin gücüne inananlardansanız bu oyun tam size göre! Oyundaki tüm modüllerden bağımsız sohbet panelimiz ile gerek üssünüzde üretim yaparken, gerek rakiplerinizle savaşırken muhabbet etme imkanına sahipsiniz. Ayrıca isterseniz özel odalar açarak klan arkadaşlarınızla strateji tartışabilir, ya da evrensel odalarda tüm oyuncularla buluşabilirsiniz.

Tüm tarayıcı tabanlı oyunlar içerisinde en detaylı karakter özelleştirme seçenekleri Hükümran Senfoni Online'da! Sadece aldığınız silahların ve zırhların komutanınız üzerinde anında gözükmesinden bahsetmiyoruz, komutanınızın deri renginden suratına, saç modelinden rengine kadar her özelliğini dilediğiniz gibi değiştirebileceğinizi söylüyoruz!

Geliştirdiğimiz yetenekli ve hafif sunucu alt yapımız sayesinde, diğer tarayıcı tabanlı devasa oyunların aksine on binlerce oyuncuyu aktif olarak aynı anda çevrimiçi tutabiliyoruz! Çok daha geniş oyuncu kitleleri, çok daha görkemli klan savaşları, çok daha rekabetçi savaş alanları

Oyunun içinden görüntüler:Üye olmak ve oyuna başlamak için tıklayın.


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium