0850 303 3 303
Ara:
Hero Online
Hakkında

Sitemize Satılan Ürünler:

Hero Türkey Cash Epinleri Epin Kısmında
Hero USA Cashları Yüklet Kısmında Ayrıca Wallie ve Ultimate Kartlar ile bu ürünleri alabilirsiniz
Hero USA Makro Epinleri Epin Kısmında
Hero USA Oyun Parası Ürünleri Gold Kısmında Satılmaktadır.


Oyun Hakkında Bilgi:

Hero Online, üç farklı kuşaktan savaş romanı yazarlarının yarattığı bir başyapıttır. Hikayenin ana teması, birinci kuşak savaş romanı yazarı olan Kum Kang, düzeltilen yollardan uzak, karmaşık entrikalarla dolu bir içerik ile oyun deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor. Oyuncu karakterleri yeni beceri ve şekilleri öğrenmektedirler. Her şeklin kendine özgü hareketi, hasarı ve etkisi var. Başlangıçta olmasalar da, oyuncunun beceri deneyimleri arttıkça onlara ulaşacaktır.

Gerçek Savaş Teknikleri Bir Hero’nun ulaşabilme yeteneğine sahip olacağı iki tane beceri vardır: Hareket becerileri ve saldırı becerileri Bu iki beceriyi kullanarak oyuncular büyük….. gerçeğe uygun görsel efektlerle dolu savaş sanatlarının akrobatik dünyasını görebilecekler. Hareket Becerileri Hareket becerileri sayesinde karakterler şunları yapabileceklerdir: Bina veya duvarlar üzerinden uçmak Suda koşmak ya da suyun üzerinde durmak Saldırı(atak) becerileri Hero Online’daki yaratıcı saldırı teknikleri ve büyük efektlerine oyuncular şaşıracak ve hoşnut kalacaklar.

Burada, özel saldırılar sadece hasar olarak değil, onların hayvansal tarafını kişiselleştiren ve canlandıran artistik bir ifadeyle sunulmuştur. Ödüllendirme Sistemi Çoğu oyunda oyuncular karakterlerini sadece canavar öldürmekle ve konuları tamamlamakla ilerletiyorlar.

Oyunun düzenine bağlı olarak bu süreç birçok oyuncuya sıkıcı ve denemeye değmezmiş gibi hissettirir. Hero Online oyuncunun oyuna giriş ve çıkış yaptığı zaman içerisinde kaç tane canavar öldürdüğünü dikkate alır. Bu miktar oyuncuya derece, item ya da tecrübe olarak geri döner. Bu sistem sayesinde avlama süreci yepyeni bir amaca hizmet etmeye başlar. Hero Online’da oyuncular, evcil bir hayvan almak ya da bir hayvanı evcilleştirme şansına sahip olacaklardır.

Oyunun Videosu: 

Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: http://www.heroturkey.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium