0850 303 3 303
Ara:
Guild Wars 2
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu Oyunda NCSoft 15 day timecodes, NCSoft 30 day timecodes, NCSoft 60 day timecodes uzatma paketleri E-pin kodu olarak satıyoruz.

Oyunda Satılan E-pinleri ve fiyatlarını sitemizin E-pin kısmından görebilirsiniz.

Oyun Hakkında Bilgi:

Guild Wars, WoW gibi oyunlara her ay para ödemek istemeyen oyuncular için tartışmasız en iyi alternatiftir. Bu oyuna sadece bir kez yani satın alırken ücret ödersiniz. İsterseniz satın almadan önce oyunu 10 saat ücretsiz oynayabillir kararınızı ona göre verirsiniz.
Guild Wars yaklaşık bir ay önce 4. yılını dolduran bir oyun. Yapımcı firma NCsoft 4. yıl kutlamalarında oyunun dört yılda 6milyon adet sattığını açıkladı. Bu sayıya orijinal oyunun yanı sıra Prophecies, Nightfall, Factions ve Eye of the North ek paketleri de dahil.
Guild Wars oyununda seçebileceğiniz 10 karakter var. Bunlardan dördü Factions ve Nightfall ek paketleriyle birlikte geldi. Her karakterin sınıfı farklı, dolayısıyla herbirinin diğerinde olmayan farklı avantajları ve dezavantajları bulunuyor.

Ranger, warrior, monk, elementalist, mesmer ve necro mancer ilk sürümden itibareb her sürümde bulunan standart karakterler. Bunların haricinde ritualist ve assassin, Factions ek paketiyle paragon ve dervish ise Nightfall ek paketiyle gelen yeni karakterler. Bu sınıflardan biri sizin ana sınıfınız oluyor ve bir de yardımcı sınıf seçiyorsunuz. Mesela ana sınıf olarak warrior seçtiyseniz ve healing yapmaktan da hoşlanıyorsanız ikinci sınıf olarak monk seçiyorsunuz ve bu sizin yardımcı sınıfınız oluyor. Ana sınıfınız hangisi ise giysi ve zırhlarınız ayrıca bu giysi ve zırhlarda kullanabileceğiniz tılsımlı eşyalar da na göre değişiklik gösteriyor.

Guild Wars’ta ulaşabileceğiniz en yüksek level 20. Evet şaşırmayın herhangi bir yazım hatası yok, leveliniz en fazla 20 olabilir. Buradan “demekki level atlamak çok zor” gibi bir anlam çıkarmayın çünkü tam aksine 20. seviyeye ulaşmak çok da fazla zamanınızı almıyor. Verilen görevleri yaparak veya NPC düşmanları öldürerek kısa sürede 20. seviyeye ulaşabilir böylece skillerinizi de kullanıma açabilirsiniz

Guild Wars Online’da seviyenizi gösteren asıl şey alacağınız ünvanlardır. Sizi zorlayacak olan ve vaktinizi harcayacak olan da iyi bir ünvana sahip olmak için vereceğiniz mücadele olacaktır. Ünvanınız iyiyse diğer oyuncular sizin iyi bir oyuncu olduğunuzu bilir ve saygı görürsünüz fakat ünvanı olmayan bir oyuncu da iyi oyuncu olabilir ama kötü de olabilir.

Oyunun içinden görüntüler: 

Oyun Sitesi: https://www.guildwars2.com/en/


Etiketler: Guild Wars Ncsoft Time Code Guild Wars Epin Guild Wars Code

Bonus Mission Packs
Prophecies Tam Sürüm
Factions Tam Sürüm
Nightfall Tam Sürüm
Eye of the North
Guild Wars Trilogy
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium