0850 303 3 303
Ara:
Fiesta online
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda EU ve US serverlarında Gold satışımız vardır. Ayrıca epin bölümünden Wallie kart satın alarak istediğiniz kadar Spark Cash yükleyebilirsiniz.  Ben yükleyemem diyorsanız Yüklet kısmından siparis geçebilirsiniz. 10 dk içinde karakterinize Spark Cash  yüklenmektedir.

Yüklet Seçenekleri:

  3,500 Spark Cash Yükletmek
  7,000 Spark Cash Yükletmek
17,500 Spark Cash Yükletmek
35,000 Spark Cash Yükletmek
70,000 Spark Cash Yükletmek

Oyun Hakkında Bilgi:

Fiesta Online da 4 sınıf mevcuttur.

Cleric :
Healer olmasına rağmen hasar kabiliyeti orta seviyede hepsi yüksek ve heal-buff özellikleri bulunduğundan tek başına lvl atlama konusunda bir sorun yaşamıyor.Aynı zamanda partilerin aranan karakteri ilerleyen lvllarda.

Wizard: Element büyüleri kullanıyor. Spell damage üstüne kurulu ve hasarı en yüksek karakter. Tabi mob keserken arada mesafe olmasına dikkat edin biraz hareketli bir oynayış gerekli.

Fighter: Bildiğimiz tank. Solo lvl atlamak için ideal çift el kılıç, çift el balta ve tek el kılıç + kalkan kullanabiliyor(çift el kılıç gereksiz bir olay çift el balta daha çok hasar veriyor) .

archer : Archerların pek avantajı yok maalesef.Uzaktan iyi damage için zaten mageler var.Ama archerler önceden söylediğim gibi ilerleyen lvllarda güçlendikleri söyleniyor.

Oyunun Videosu:Oyunun içinden görüntüler:Sitesi:  http://fiesta.outspark.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium