0850 303 3 303
Ara:
Fetih Online
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Hazırlanıyor...

Oyun Hakkında Bilgi:

Fetih Online antik Çin arka planlı, 2.5-D, Ücretsiz online rpg oyunudur. Bu güzel ve gizem dolu dünyada, 6 Çeşit sınıfın birbirinden güçlü kahramanlarını kontrol eder, tehlikeli canavarları silip süpürür, riskli görevleri tamamlar ve hayatınızın tadını en çok çıkardığınız anları yaşarsınız! Oyun 2003 yılında Conquer Online adıyla oyunculara sunulmuş olup, halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Fetih online Conquer online 'ın Türk oyuncularına ait olan resmi bir Türkçe sürümüdür. Oyunun büyük bir oyuncu tabanı ve basit oynama özelliği bulunmaktadır. Oyun hızlı mücadeleci ve akıcı olup sayısız eğlenceli PvP seçeneği sunuyor. Bunun yanı sıra, oyun çok miktarda kendine has, başka oyunlarda göremeyeceğiniz değişik özellik taşımaktadır. 
 
Bu kendine has özelliklerin başında elbette daha önce deneyimlemediğiniz bir grafik motoru yer almaktadır. Çoğu oyuncunun gördüğünde ilk başta ön yargıyla yaklaştığı bu oyunu, dahil olduktan sonra çok beğenmesi kaçınılmazdır. 
 
Oyunda hem yürüyebilir hemde zıplayabilirsiniz. Aynı zamanda yine diğer oyunlarda görmediğiniz sınıfları da bu oyunda görebilirsiniz. Keşiş,ninja,truvan ve diğer sınıflar size benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlar. Ayrıca oyunda daha önce görmediğiniz pvp ve pve seçenekleri mevcut. Her gün çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz.  

Oyunun Videosu:
Oyunun içinden görüntüler:


  

Oyunun Sitesi:  http://fetih.91.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium