0850 303 3 303
Ara:
Fallen Earth

Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


  400 G1 Credits
  800 G1 Credits
1200 G1 Credits


Oyun Hakkında Bilgi: 

2009 yılında ücretli olarak yayın hayatına başlayan Fallen Earth (FE) GamersFirst ile 2012’de tamamen ücretsiz (free2play) olarak yayın hayatına devam edecek. RPG ve FPS‘nin harmanlanmasıyla ortaya çıkan Fallen Earth, oyuncularına klasik MMORPG oyunlarındaki can sıkıcı görevlerden çok daha fazlasını sunuyor.


Fallen Earth‘de neredeyse tüm MMORPG oyununlarında karşılaştığımız sınıf ayrımı yok. 6 hizipten birini seçiyor ve oyuna bu şekilde devam ediyorsunuz. Fallen Earth‘ün en can alıcı noktalarından biri ise geliştirilmiş ustalık sistemi. Bu özellik sayesinde, topladığınız aletlerle kendi aracınızı bile yapmanız mümkün. Hatta oyunda kullanacağınız araç ve eşyaların %90’dan fazlasını kendiniz yapmanız gerekiyor, öyle markete gidip istediğiniz ögeleri parayı basıp almak yok.


At dışında evcil binek bulunmayan oyunda motorlu araçlar büyük önem taşıyor. Süslü görüntülere sahip fazla gelişmiş petlerden, yay, kılıç ve sopa kullanmaktan sıkılanlar için Fallen Earth biçilmiş kaftan.


Kasaba ve bölgeleri ele geçirebildiğiniz uçsuz bucaksız haritalarda dolaşmaktan büyük keyif alacaksınız. Büyük çölleri, verimsiz toprakları aracınız olmadan geçmez çok zor, sahip olduğunuz araçlar hem hızınızı arttıracak hem de yolda her fırsatta üzerinize atlayan mutantlara karşı sizi koruyacaktır. 6000’e yakın görevin bulunduğu Fallen Earth 2156 yılında geçiyor. 2020 yılından itibaren artan doğal afetlerle yara alan dünya 2054 yılında “Shiva” adı verilen virüsün ortaya çıkmasıyla hızla kasosa sürükleniyor. Çıkan savaşlar, salgın ve afetler sonucunda milyarlarca insan hayatını kaybederken birçok canlı da virüs yüzünden mutanta dönüşüyor. Fallen Earth‘e katılarak dünya nüfusunun hayatta kalan %1’lik kısmındaki yerinizi alabilir ve mücadeleye başlayabilirsiniz.


Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi: https://www.gamersfirst.com/fallenearth/


Etiketler:
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium