0850 303 3 303
Ara:
Europe 1400
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyundaki satışlarımız Game Forge oyun kuponları ile yapılmaktadır.

Oyun Hakkında Bilgi:

Anno Domini 1400. Dünya değişiyordu ve ortaçağın son kalıntıları silinmek üzereydi. Altın çağ başlamıştı! Başarıyla gerçekleşen ticaretleri ve büyüyen finansal güçleriyle basit köylüler politika ve ekonomiyi etkileme gücü elde etmişti. Bir zamanlar taş tabletlere derince kazınmış sosyal sınıfların sınırları kırılmıştı. Artık basit görülen halk, normalde zengin tüccarların, yetenekli zanaatkarların ve hatta kilise adamlarının sahip olduğu imtiyazlara kolayca sahip olabiliyordu!

Bir browser oyunu olan Europe1400, sizi doğrudan, hareketli ve faal bir ortaçağ şehirine götürüyor. Burada ailenizin hanedanlığını başlatabileceksiniz. Saygı duyulan bir iş, reklam ve politik yetenekler fakat aynı zamanda biraz da entrika ile fazlasıyla büyük bir ekonomik imparatorluk kurabilirsiniz. Dürüst yol elbette ki itibar kazanmanızın, güce ve refaha kavuşmanızın tek yolu değil. Kendinizi riske atarak karanlık entrikalara giden yolu da seçebilirsiniz.

İşte bu sebepten şöhretinizi ve servetinizi yükseltecek loncanızı en yüksek seviyeye çıkarmak için zahmetli bir yoldan gitmekten kaçınmayın!

Özellikler:

Karmaşık ekonomik sistem
Malların üretimi ve akıllıca düzenlenmiş bir ticari sistem sizi başarıya, etkili bir güce ve refaha kavuşturur.

Politik hak olan ortak yönetim
Laik, kilise veya karanlık makamlar için düzenlenmiş başarılı bir seçim şunları sağlar: Örneğin seçilmiş olan kişiler oyuncu arkadaşlarının anlaşma sağlanamayan faturalarını geçiştirebilir.

Dost mu düşman mı?
Pazarda ortaklaşa yapılan iş veya şantaj hatta casusluk? Kendinize uygun yandaşlar bulun ya da rakiplerinize zekice politik manevralar, hedefli sabotajlar ya da el altından yapacağınız entrikalarla zor zamanlar geçirtin.

Stratejik gelişme
İmparatorluğunuz büyüsün: Sosyal satatünüze endeksli olarak daha büyük ve etkileyici haneler inşaa edin. Atölyenizi çok daha üretken olmak için geliştirin ve daha çok para kazanın.

Ölümün ötesinde
Hanedanlığınızın başlangıcında olabilirsiniz fakat ölüm kapıyı çaldığında iyi yetiştirilmiş mirasçılarınız hanedanlığınızın çöküşünü engelleyecektir.

Oyun İçinden Görüntüler:Sitesi: http://tr.europe1400.com


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium