0850 303 3 303
Ara:
Elite Forces
Hakkında








Sitemizde Satılan Ürünler:

  1000 Nova
  2500 Nova
  5000 Nova
10000 Nova
15000 Nova
25000 Nova


Oyun Hakkında:

Elite Forces’ta diledikleri gibi Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimleri arasında değişik durumlara ve savaş meydanlarına göre sınıf değiştirebilirler. Bu durum oyunculara heyecanlı bir oyun tecrübesi sunabil

Komando

Komandolar savaştaki en esnek askerlerdir. Onların Hücum Tüfekleri vardır ki bunlar hem iyi vuruşlar yapar, hem hafiftir hem de yakın mesafeden orta mesafeye kadar olan savaş türlerinde kesin bir üstünlük sağlarlar. Komandolar harika reflekslere sahiptir ve değişik savaş durumlarına sürratli bir şekilde adapte olabilme yeteneklerine sahiptir, bu da onları düşmanları için büyük kâbuslar haline getirir. Ek olarak, onların kullandıkları Elektronik Tuzaklar ve Normal Tuzaklar 5 düşmanın hedeflerini değiştirip başka bir yöne gitmesine sebep olup, patlamalar bile yaratabilir. Komandolar PVE ve PVPE modlarında önemli bir role sahiptirler.

Özel Kuvvetler

Özel Kuvvetler uzun mesafeli savaşlarda düşmanlara hasar verme konusunda önemli bir role sahiptirler. Onlar birçok Keskin Nişancı Tüfeğini kullanmak konusunda ustadırlar. Keskin Nişancı Tüfeklerinin arka arkaya ateş etme hızı oldukça yavaştır ama her mermi çok büyük ateş gücü içerir. Gölgeler içine saklanmış bir Özel Kuvvetler üyesi, elindeki keskin nişancı tüfeği ile düşmanlara kâbus olacaktır. Elite Forces’ta, Özel Kuvvetler sadece düşmanları uzak mesafeden avlamanın dışında müttefiklerine tıbbi destek verme sorumluluğuna da sahiptir. Yanlarında olan Taşınılabilir Tıbbi İstasyon, yaralıların yaralarını zamanlı bir şekilde iyileştirme niteliğine sahiptir. Bu da takımın genel savaş gücünü arttırır.
 

Destek Birimleri 

Destek birimlerinin ana işi çok iyi olan ateş güçleri ile düşmanın ateşini bastırmaktır. Onlar savaş meydanında hareket eden ateş gücü noktalarıdır. Kükreyen Makinalı Tüfekleri ve Hafif Makinalı Tüfekleri takımlarının zaman ve fırsat kazanması vebirsaldırı yapması ya da bir baskını kırıp geçmesi için çok büyük önem taşır. Taşıdıkları Yedek Şarjör ve Destek Deposu takım arkadaşlarına yeterli olacak mühimmatı sağlayacaktır. Büyük ateş güçlerine ek olarak Destek Birimleri mayın döşemek konusunda çok ustadırlar, bu zaten onları çok ölümcül yapan yeteneklerine ek olan bir artıdır.


Oyunun içinden görüntüler:











Sitesi: http://ef.novaworlds.com/tr/


Etiketler:
Elite Forces
Nova
560 Nova

1400 Nova
2800 Nova
5600 Nova
8400 Nova
14000 Nova
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium