0850 303 3 303
Ara:
Eden Eternal
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu Oyunda gold satışımız vadır.


Oyun Hakkında Bilgi:

Anime tarzı karakterleri ve renkli dünyası ile Eden Eternal bu yılın en iddialı F2P fantastik MMORPG oyunları arasındaki yerini alıyor. 5 ırk (açık beta sürecinde yalnızca insan seçilebiliyor) ve 15 sınıf ile sunduğu çeşitliliğin yanı sıra yenilikçi bir sınıf değişim sistemini de ilk kez kullanan Eden Eternal oyuncunun ilgisini nasıl koruyacağını çok iyi biliyor.

Eden Eternal‘a adım attığınız anda ilk dikkatinizi çekecek şey canlı ortamlar ve kontrollerin akıcılığı olacak. Karakterler basit anime tipler olsa ve ortamlar çizgi filmi çağrıştırsa da sanatsal açıdan üzerinde çalışıldığı belli oluyor (Grafik seçeneklerinden blur‘u kapatmanızı tavsiye ederim). Harita üzerindeki tüm alanlar birbirinden ayırt edici özelliklere sahip. Yaratıklar da şirinliklerinden öldürmeye kıyamayacağınız kadar hoş tasarlanmışlar.

Genel olarak geleneksel MMORPG’lerden çok da farklı bir deneyim sunmuyor Eden Eternal. Quest’leri tamamlamak için belli nesneleri toplamanız ve bol bol yaratık öldürmeniz gerekiyor. Öldürdüğünüz yaratıklardan düşen bazı nesnelerle silahlarınızı ve zırhlarınızı geliştirebiliyorsunuz. Bazı görevlerde kazandığınız boyalarla kıyafetinizin rengini (3 aşamada) değiştirebiliyorsunuz, fakat görüntü olarak sadece seçtiğiniz sınıfa özel kıyafete sahipsiniz.

Eden Eternal‘ın en ilgi çekici yanına gelirsek, başlangıçta sadece iki sınıf seçebiliyorsunuz; ya savaşçı ya da büyücü olacaksınız. Oyunda 15 sınıf olduğunu söylemiştik, savaşçı ve büyücü haricindeki sınıfların belli koşulları var (ör: Hunter olabilmek için 10. seviye Warrior olmanız gerekiyor). Daha da ilginci birden çok sınıfa geçiş yapıp uzmanlaşabiliyorsunuz ve istediğiniz zaman iki sınıf arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Örneğin Hunter sınıfıyla oynuyorsunuz fakat bir grupla zindana gireceksiniz ve Healer‘a ihtiyaç var. Eğer ön koşulları karşılıyorsanız derhal bir Cleric‘e dönüşebilirsiniz. Sınıflar arasında geçiş yapıp istediğiniz sınıfı geliştirebilir ve daha sonra önceki sınıfınıza dönüp eski skill ve talent’lerinizin yerli yerinde durduğunu görebilirsiniz.

Ek olarak duel, 10′a 10 ve 15′e 15 gibi PvP seçenekleri de Eden Eternal‘ın artılarından. Ayrıca karakterinizle kendi kasabanızı kurabilir, geliştirebilir, NPC’ler kiralayabilir ve hatta diğer oyuncuların kasabalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yenilikçi sınıf sistemi ve doğru uygulanmış fikirleri ile Eden Eternal bu yılın en büyük sürprizlerinden. Eğer anime’lere de ilgi duyuyorsanız hala bu sayfada duruyor olmanız hata. 

Oyunun içinden görüntüler:

Sitesi: 
http://edeneternal.aeriagames.com/

 Etiketler:
253 Aeria Points
305 Aeria Points
510 Aeria Points
610 Aeria Points
625 Aeria Points
1030 Aeria Points
1250 Aeria Points
2100 Aeria Points
2500 Aeria Points
2600 Aeria Points
3240 Aeria Points
3750 Aeria Points
5300 Aeria Points
5500 Aeria Points
6250 Aeria Points
8550 Aeria Points
11600 Aeria Points
17850 Aeria Points
24000 Aeria Points


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium