0850 303 3 303
Ara:
Dream Of Mirror Online
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:


Sitemizde  Aeira şirketinin cashları aeria point seklinde satılmaktadır. Kaç point almak isterseniz ilgili Epin kuponunu satın alarak sitesinden etkinleştirebilirsiniz.

Ayrıca Onyx ve Sapphire serverlerinde Gold satışımız vardır.

Aeria Points ürünleri:
Aeria Points - 625
Aeria Points - 1250
Aeria Points - 2500
Aeria Points - 3750
Aeria Points - 6250

Oyun Hakkında Bilgi:

Dream of Mirror Online (DOMO) sosyal bir MMORPG’dir. Kunlun Mirror’ın antik oryantal miti üzerinden kurulmuştur. Oyuncular sosyalleşmek için bu anime dünyasına girip arkadaşlıklar kurabilir, savaş yetilerini öğrenebilir ve bir meslekte uzmanlaşabilirler.
DOMO oyunculara zengin interaktif özellikler, sağlam bir savaş sistemi, gelişmiş questler ve birçok eğlence yetisi sunuyor. Diğer özellikler:

Kapsamlı Özelleştirme – Oyuncular geniş saç, renk, kostüm ve ayarlanabilir özellikler yelpazesinden karakterleri istedikleri gibi giydirip onları kendilerine özgü kılabilirler. Bu muhteşem dünyada bir ikiz bulmak neredeyse imkansızdır.
Kapsamlı Savaş Sistemi – Oyuncular 6 meslek içinden birini seçebilirler: Meditasyon, madenci, çoban, çiftçi ve ormancı. Bu yetilerini yeni silah yapmak için hammadde malzeme aramalarında kullanacaklar. Çıkan sonuçlar, satılanlardan çok daha güçlü!
Zengin sosyalleşme özellikleri – DOMO oyuncular arasındaki iletişimi desteklemektedir. Diğerleriyle savaşlarda yetilerinden yararlanabilecekleri çeşitli bağlar kurabilirler: usta/talebe, sevgili ve arkadaş gibi.
Harika pet sistemi – Oyuncular çeşitli petlere bakarak onların saygı ve sevgisini kazanabilirler. Sadık bir pet sizin gurunuz, neşeniz, kasabada hava atmanız için bir sebep ve savaşta partneriniz olabilir. Sizin hayatınızı da kurtarabilirler!
Çin mitolojisinden yola çıkarak geliştirilmiş olan Dream of Mirror Online dünyası, Kunlun Mirror’a bir alternate olarak görülmektedir. Efsanelere göre, bildiğimiz dünya Kunlon Mirror’dan gelmektedir ve Mirror dünyayı yok edecek güce sahiptir.
Kunlon Mirror ilk olarak dünyadaki her olayı kaydetmek amacı ile kuruldu. Gerçek dünyayı yansıtıyor ve her şeyin bir kopyasını bünyesinde barındırıyor. Bu Mirror dünyasında zaman kavramı yoktur. Sadece gündoğumu ve günbatımı gibi zaman belirleyicileri vardır. 12 Mirror kralı, buradan sorumludur ve koruma ve geleceği görme adına her şeyi yapabilirler.
Çok eskiden, Kunlun Mirror gerçeği yansıtma gücünü ve netliğini kaybetmeye başladı. Aynı zamanda bazı krallar ortadan kayboldu. Bunun sebebinin, bazı karışıklıkların gerçek dünyadaki insanlara eziyet etmesi olduğu düşünülüyor. Bu karışıklıklar Kunlun Mirror’da yansıdıkları zaman, garip yaşam formları olarak vücut buldular ve Kunlun Mirror dünyasındaki sisteme karışmaya başladılar.
Bu krizi çözmek için, hala yaşıyor olan krallar gerçek dünyadan insanları yardıma çağırdılar. Orada giden her insanoğlunun bu olayları iyi bir noktaya getirmesi gerekiyordu.

Karışıklıklar canavara ve hayalete dönüştükleri için, Mirror kralları gerçek dünyadan gelen insanların ölmemelerini garantilemek için güçlerini kullandılar. Her insan yeni dünyada başka bir formda ortaya çıktı: Maceraya ve keşfetmeye hazır!

Oyunun Videosu:
Oyunun içinden görüntüler:
Sitesi:
http://domo.aeriagames.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium