0850 303 3 303
Ara:
Divine Souls
Hakkında

Sitemizde Satılan Ürünler:

Bu oyunda Spark Cash ürünleri satılmaktadır. Yüklet kısmından sipariş geçerek bizim tarafımızdan Spark Cash yükletebilirsiniz.

  3,500 Spark Cash
  7,000 Spark Cash
17,500 Spark Cash
35,000 Spark Cash
70,000 Spark Cash


Oyun Hakkında Bilgi:

Divine Souls, Outspark'tan eşsiz karakterlerle, heybetli silahlar, duraksız faaliyetlerle dolu, yeni bir ücretsiz Kapışma-Kavga-MMORPG oyunudur.Tam anlamıyla Divine Soul'a dönüşmek için , aydın birisi, etkileyici bir sıraya dizilmiş kombolara, becerilere ve silahlara liderlik etmeli. Lanetli ruhları ağır çok oyunculu maceraya çekmek için arkadaşlarınla ortak ol, veya düşmanlarını yüksek oktanlı PvP muharebesine çek. İlahi cevheri koru, yada onu yönetmek için savaş.
Kudretli ol. İntikamcı ol. İlahi ol.

Divine Soul = İlahi Ruh.

Divine Souls Hikayesi...

Zeplar Aleti herşeyi değiştirdi. İlahi cevherin keşfi bunu olağan kıldı. Dr. Charles Burke bir parça titrek parlayan ışığı küçük bir motora koyduğunda, onun uzay gemisi tüm galaksiyi seyahat edebilir hale geldi. Yeni çağın, gezegenler arasında barış ve ticareti geliştireceğini umut ettik. Yanılmışız. İlahi Cevherin devrimi ve Zeplar Aletinin ortaya çıkması bazı şeyleri bizim hayal edemediğimizden çok daha netameli şeyler haline dönüştürdü.

Elan Blude'un büyük konseyi, ve Dört Yüzük sihirbazları, doğada birşeylerin düzeninin bozulduğunu fark ettiler. Kara büyünün eli hızlıca zorluklar çıkarmaya başladı.

İki gün önce, Dr. Burke’nin şehirdeki laboratuarı soyuldu, ve asistanı hiçbir yerde bulunamadı. Tüm ofisler altüst edildi, dosyalar ve aletler kayboldu. Hükümet, Polaris adıyla bilinen bir grup seçkin savaşçıyı durumu incelemeleri olaya sevk etti. Gri Ordu'dan paralı askerler de duruma yardımcı olmak için olaya dahil oldu. Son olarak, Dört Yüzük Sihirbazları da en güçlü büyücülerini araştırmaya dahil etti. Takım Dr. Burke'ün laboratuarına ulaştıklarından beri, the Elan Blude şehri atak altında. Dr. Burke'ün yaratıklarının bozuk dönüşümlere uğramış, yaratıkları andıran canlılar, korkunç mutantlar ve biyolojik canavarları güçlendiriyorlardı. Aynı zamanda, küstah saldırılarla gündüzleri vatandaşları öldürüyorlardı. Bu şeytanın kaynağını ve şehrin duvarlarını nasıl aştıklarını öğrenmemiz gerek. Aramızda hain olabileceği kanısındayım.
Elan Blude yalnız değil. Mutantlar öclerini almak için gezegene hasar veriyorlar. Şehir dışındaki karargâhlarımızla iletişimi kaybettik ve acil durum fenerleri Brookshell Kalesi'nde sessizce kayboldu.

Yardıma ihtiyacımız var. Eğer beraber çalışmazsak, Dünya'nın tamamı bu mutantlara kalacak.
Bize katıl ve yeteneklerini geliştirmeyi öğren. Becerilerini Biçici olarak zincir kılıcıyla bile. Büyük bir Büyücü olarak doğanın güçlerini kontrol et. Veya benim adımlarımı takip edip Polaris Savaşçıları gibi saldırı ve savaşmayı öğren. Dr. Burke'ü bulmak ve herşeyi yoluna koymak için bize yardım et. Hepimiz aynı şey için savaşıyoruz, kendimizi ve gezegenimizin Ruhunu korumak için. Seçim senin.

Oyunun içinden Resimler:
Sitesi: http://divinesouls.outspark.com/


Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium