0850 303 3 303
Ara:
Diablo 3
Hakkında

Sitemizde satılan ürünler:

Diablo 3 Cd Key Turkpinde Satışta
Oyun Parsı Birimi K olarak Geçmektedir Ve teslimat Oyun içinde buluşarak yapılmaktadır.
Sipariş geçerken Karakter adı yerine Battle.net id girilmelidir.

Sipariş geçerken battle.net ID girin.

Diablo 3 Cd Key Turkpinde SatıştaOyun Parsı Birimi K olarak Geçmektedir Ve teslimat Oyun içinde buluşarak yapılmaktadır.Sipariş geçerken Karakter adı yerine Battle.net id girilmelidir.Sipariş geçerken battle.net ID girin.

Eğer Diablo 3 Altın ilk defa alıyorsanız, Canlı destek üzerinden müşteri hizmetleri ile konuşarak sipariş süreci boyunca size rehberlik edilmesini isteyebilirsiniz. 
http://chat.thepowerlevel.com/LR/chatwin.aspx?id=LCK91301951&lng=en&p=Diablo3

Diablo Gold siparişiniz hakkında bilgi almak için  buygold365  skype adresini ekleyebilir, battle net id vererek siparişinizi sorgulayabilirsiniz.


Oyun Hakkında Bilgi:

Ve beklenilen açıklama Aral Game ‘den geldi. Diablo 3 ‘ün resmi Türkiye Distribitörü olan aral game firması Diablo 3‘ün gece yarısı satışını, 14 mayıs gecesi Taksimde yapacağı etkinlikle gerçekleştireceğini açıkladı. Aral satışın dışında gece yarısı bir çok etkinliğin yapılacağını duyurdu. 15 Mayıs 2012 Saat : 00:00 ‘da Taksim Meydanına !

Diablo 3 Türkiye satış sorumlusu Aral game Diablo 3 için ön sipariş almaya başladı. Ön sipariş başlamasıyla oyunun satış fiyatıda belli oldu. Diablo 3 satış fiyatı 110 tl. Ön siparişi aşağıdaki linkten verebilirsiniz.

Diablo 3′te Gerçek Para Kullanılıyor

Diablo 3 te karakterler arası ürün satışında bir ilk uygulanmaya başlıyor. Ürünleri ister oyun goldu ile isterseniz battle.net üzerinden hesabınıza attığınız dolar ile satabilme imkanınız var.
 
Kazandığınız gerçek paraları 2 şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Birincisi Blizzard’ın sizlere sunduğu oyun ürünlerini satın alabiliyorsunuz. Diğer yol ise parayı hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Hangisini kullanırsanız kullanın Blizzard sizden %20 ila %30 arası komisyon alıyor.

Diablo 3′ün Gecikmesine Sebep Olan Bir Engel Daha Kalktı!


Diablo 3 sorunsuz çıkması için yıllardır çaba sarfeden Blizzard hazırladıkları PvP sistemine güvenemedi. PvP sistemini sorunsuzlaştırmak için oyunun çıkış tarihini ertelemek yerine Pvp sistemini ileri bir tarihte oyuna ek güncelleme olarak vereceğini açıkladı. Resmi açıklama aşağıda.
 
Diablo III için çıkış tarihini belirlememize çok az kalan şu günlerde, Diablo III için düşündüğümüz PvP sisteminin standartlarımıza uygun olmadığını düşünmeye başladık. Bugün, herkese zor bir karar alarak PvP sistemini geri plana atıp, oyunu çıkarttıktan sonra bir yama ile PvP sisteminin oyuna ekleneceğini duyurmak istedik. Bu karar bir çok gözden geçirmeden sonra verildi. Sonuçta oyunu bir daha ertelememize neden olacak bir PvP sisteminin oyuncuları cezalandıracağını düşünüyoruz. Oyunun hikayesi ve temel solo ve takım oyunu bitmek üzere, bu yüzden artık çok fazla kalmadı oyunun çıkmasına.
 
Bu sırada PvP erteleneceği için normalden çok daha fazla içerikle tekrar ortaya çıkacak. Oyunun son haliyle beraber karakterlerinizi seviye atlatarak, yeni eşyalar bularak, sınıfları öğrenerek, PvP sistemi geldiğinizde kendinizi daha hazır hissececeksiniz.
 
PvP yaması hazır olduğunda, içerik açısından daha dolu, daha eğlenceli ve oyunun sizin karakterinize uygun rakipler bulabilmesi için yaratılan sistemler daha rafine şekilde karşınıza çıkacak. Bunun dışında PvP’ye özel Achievementler, kişisel becerinizi ödüllenecek başka sistemler de planlarımız arasında.
 
PvP’yi bir çok kişinin beklediğini biliyoruz özellikle Diablo dünyasının zorlu, kanlı ve hızlı doğasını PvP sistemine uyarlamak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu sırada oyuna son şeklini verirken, gerçekten epic gözüken tek kişilik oyun modunu gerçekten çok seveceğinizi düşünüyoruz.
 
PvP sisteminin durumu hakkında daha çok bilgiyi gelecekte sizinle paylaşacağız. Oyunu sizin ellerinize bırakmak için sabırsızlanıyoruz.


Oyunun içinden görüntüler:

 

Sitesi: http://eu.battle.net/en/int?r=blizzard


Etiketler: Diablo Diablo 3 Standart edition Cd Key Gold CD-Key Oyun Parası Battle net

ASIA Normal Mode
ASIA Paragon Levels
EU Hardcore Mode
EU Normal Mode
EU Paragon Levels
US Hardcore Mode
US Normal Mode
US Paragon Levels
Güncel Haberler
Sabit Haberler
En Yakın Satış Noktası
Bakiye Yükleme Seçenekleri
2012 Turkpin Online Oyun Servisleri
Klanlar Premium